Кого варто привітати 14 жовтня з Днем захисника України?

14 жовтня в Україні відзначатимуть День захисника України, св'ято, яке прийшло на зміну "Дня захисника отєчества", коли вітали усіх чоловіків, незалежно від того, захищав той хоч коли-небуть свою країну, або ж і взагалі ніколи не чув і не бачив, що таке і що воно означає...


Задля того, аби прояснити ситуацію я й вирішив написати цей блог. Ми українці, повинні знати, кого в першу чергу повинні привітати 14 жовтня, адже про захист своєї країни, саме зараз актуально згадати, як ніколи раніше.

Думаю, всі будуть згідні з тим, що найперше привітати потрібно воїнів, які знаходяться або ж знаходились в АТО, хоча, мені особисто важко називати війну, антитерористичною операцією. Крім того, не слід переходити відразу в крайність, варто згадати і віддати шану тим, хто в часи Другої світової війни боровся за свою домівку, сім'ю, братів і сестер.

Крім цього, в цей день. варто згадати усіх людей, які стояли на Майдані за часів революції, ми можемо бути дуже незадоволені тим, що зараз відбувається в Україні, але ми повинні поважати тих, хто боровся за це і найбільше старався, часи змін не завжди приходять відразу, можливо, це станеться зовсім скоро, а можливо, пізніше, але це обов'язково станеться.

Повернемось до самого початку: не варто вітати 14 жовтня всіх підряд, кумів, сватів чи ще когось, можливо, це звучить досить гостро, але вірно! Ми звикли до того, що отримуємо вітання, за те що не робимо, до чого не відносимось і за що не боролись. В цей день, насамперед слід подумати про тих, хто бореться і воює за вкраїну. Якщо ви знаєте таких людей, то зобов'язані завтра їх привітати і подарувати букет квітів, або ж просто подякувати їм за їхні великі серця.


Нам, як всьому народові, суспільстві слід ставати більш чуйними і добрими, адже національний егоїзм і шовінізм точно до добра не доведе. Стати дійсно европейською країною, можна лише тоді, коли ме це самі усвідомимо і справа тут зовсім не в св'яті 14 жовтня.

Отож, підводячи підсумки всього написано, я ще раз зазначу те, що завтра нам потрібно спершу привітати всіх тих, хто на це заслуговує, згадати тих, хто пожертвував собою і не вести себе в цей день, як бидло, вибачте звичайно, але саме так, як бидло, думаю не слід напиватися, гуляти, крищати щось про Путіна або ж про Порошенко. Подумайте про інших, а змінюйте себе і тоді зміниться все суспільство.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати

Alex

14.10.2016 / 00:32

Українська версія пісні "Воїни світла"! https://www.youtube.com/watch?v=pRouJ-V2xnY

Відповісти