5 речей, які кожна дівчина робить на першому побаченні

Ще нікому не вдавалося уникнути першого побачення.

Навіть найсміливіші і відчайдушні з нас червоніли, совалися на стільці і думали, що добре б зараз опинитися вдома наодинці з новим сезоном «Щоденників вампіра».

Єдине, що заспокоює – це те, що навпроти дівчині ще гірше.
Дівчата взагалі, будучи істотами з тонкою душевною організацією і, як наслідок, безоглядної вірою в знаки і символи, переживають перше побачення в рази гостріше, ніж ми. У твоїх силах підтримати дівчину в цей непростий момент її життя. А для цього потрібно знати типові жіночі моделі поведінки на першому побаченні. Отже, кожна дівчина на першому побаченні ...

Запізнюється


Ми не знаємо, в який саме момент в дівчат закладається програма «Запізнення на побачення», але працює вона безперебійно до самої старості. Тут важливий таймер запізнення. Якщо дівчина змусила т тебе сидіти в Мак Дональдсі 15 хвилин, то ти їй дуже цікавий!

Твої дії:
Коли вона, витончено захекавшись, скаже «Так незручно - я сплутала Мак Дональдс з столовкою біля університету!» Невимушено відповідай «Ну що ти! Я прекрасно провів час з гамбургером. Ну а якщо вона спізнюється, більше ніж на 40 хвилин і, при цьому, ніяк не дала знати, що спізнюється ... Що ти тут ще робиш?

Одягає щось дуже незручне


Ти запланував романтичну прогулянку по місцях свого дитинства ( «А ось тут я вперше переїхав голуба на велосипеді»), а дівчина підійшла до місця зустрічі на підборах, які в минулому житті явно були хмарочосами.

Твої дії:
Доведеться просто терпіти і повести її до ресторану, інакше її мозолі на ногах, будуть нагадувати про тебе, як про найгіршого хлопця у світі.

Хоче здаватися розумнішою


Як, ти не дивився «Життя Адель», і ніколи не читав Боьрдмена, ще скажи, що ти ніколи не слухав Крістіну Вишнавайку, ой Крустамайку…

Твої дії:
Або дівчина хаотично прагне справити на тебе враження, або просто дурна. Ще одна зустріч прояснить все остаточно. А поки просто кивай. Викривати фокусника, у якого кролик застряг в рукаві, неетично.

Шукає твої слабкі місця

Не повіриш, але не всі дівчата люблять зустрічатися з одруженими батьками п'ятьох дітей. Тому вона і намагається, як можна тактовніше вияснити, чи не вбиваєш ти часом котів?

Твої дії: На жаль, доведеться бути максимально правдивим. Особливо, якщо дівчина тобі симпатична.

Чекає іскри

Ось-ось ваші погляди зустрінуться, руки випадково зачеплять, пальці ненароком сплетуться, і заграє пронизлива музика. І потім вона буде розповідати онукам: «Ось тоді ми з дідусем і зрозуміли, що створені одне для одного». А якщо цього не відбувається ... Ну що ж ... Дуже шкода. Дуже-дуже шкода. Яке розчарування. Прямо-таки марна трата часу.

Твої дії:
Ви дісталися до екватора побачення, і ти зрозумів, що навряд чи захочеш побачити її знову? Тоді пропускай цей пункт. Але якщо дівчина тобі симпатична, створи іскру сам. Наприклад, допомагаючи дівчині перейти дорогу, простягни руку і постарайся зловити її погляд. Затамуй руку на п'ять секунд довше, ніж належить і, зітхнувши, відпусти. Я б звичайно запропонував би тобі ще співати Висоцького, але ні, краще забуть.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати