Український магазин дарує iPhone 7 за зречення від своєї сім'ї

Борат
  • 3020

  • 10

  • 3

Сьогодні мене зачепила рекламна кампанія українського інтернет-магазину "Алло", який пропонує відмовитися від свого коріння і отримати за це iPhone 7. Абсурд, не те слово...

Як же повинен відбуватися обряд зречення від коренів, щоб його зарахували за перемогу і видали такий приз? Учасникам-громадянам України доведеться "всього лише" наважитися офіційно змінити свої паспортні дані. Для перемоги буде достатньо зміни імені та прізвища на "Айфон Сім", де "Айфон" - прізвище, а "СІМ" - ім'я. По батькові, так і бути, можна не чіпати (щоб вже зовсім не засмучувати батька). Після отримання нового паспорта, учаснику потрібно буде сфотографуватися з ним і відправити фото на спеціальну поштову адресу. Після первинної перевірки фотографій, учасників з реальними (а не нафотошопленнимі) паспортами запросять в салон-магазин, де паспорта перевірять на справжність і в разі законності документа - видадуть iPhone 7 32 Гб кольору Black, за який, правда, доведеться заплатити 1 гривню. Починаючи з 17 жовтня 2016 року, перші 5 Ciм Айфонів Петровичів, Івановичів і Васильовичів, які пройшли всі етапи перевірок, отримають свої призи. Докладну інструкцію можна прочитати на сайті команії Алло.


Якщо ти українка - не переймайся, міняй своє застаріле - Таїсія на Ciм. Ну подумаєш злегка брутально. Зате за Таїсію тобі iPhone 7 не подарують. Шкода в конкурсі беруть участь тільки паспорти. Уявляєте скільки вагітних змогли б швидко зметикувати і "прикрасити" свідоцтва про народження своїх дітей новим незвичайним ім'ям.

В українському інтернеті цю акцію зустріли неоднозначно. Хтось говорить про те, що це просто піар-хід, а не реальний конкурс. Мовляв, в розділі "Акції" цю знайти не вдається, вона доступна тільки по посиланню. З іншого боку, 5 сміливців, які прорвуться через лайки і звинувачення в божевіллі дамочок з паспортного столу, так і підуть ні з чим? Швидше за все "Алло" не піде на такий скандал.


Ще користувачі скаржаться на неточну ілюстрацію до реклами, де зображений український паспорт старого зразка ( "книжечка"), хоча Україна поступово змінює паперові документи на пластикові ідентифікаційні карти, і в разі зміни імені громадянин би отримав вже саме карту. Але і тут є своє пояснення: українці все-таки звикли до старих паспортів, тому ілюстрація зі старим паспортом є більш впізнаваною і інтуїтивною.

  • Особливо патріотично налаштовані лають "Алло" за підштовхування людей до зречення від свого роду-сім'ї-батька-крові... На їхню думку не можна так поводиться з ім'ям даним тобі при народженні, тим більше за якийсь бусурманський iPhone. Про зміну прізвища при заміжжі, вони, мабуть, не в курсі. Та й ніхто не заважає влаштувати таку екстравагантну витівку - отримати iPhone 7 і повернути своє родове прізвище назад черговою зміною паспорта.
  • Прагматичні товариші кажуть про проблеми в акції. Хоч iPhone і обійдеться переможцям в 1 гривню за всіма умовами, насправді кошторис участі набагато більший. Організатор не вказав витрати на зміну паспорта, це ж не безкоштовно, хоча і набагато дешевше ніж новий iPhone 7.

Ще в Алло застерігають нечесних учасників - виготовлення, купівля та використання підробленого документа карається законом. Таким чином той, хто захоче полегшити собі завдання і купити документ в переході, не тільки пролетить з розіграшем, але ще і проблем з поліцією набере.

Ідея подібної епатажної витівки від "Алло" зрозуміла - за вартість п'яти найдешевших iPhone 7 вони отримали піар, котрий влаштувало б не кожне рекламне агентство звичними методами. Жартівлива акція вирвалася далеко за межі України, її обговорюють всі громадяни сусідніх країн. Чи це не успіх?

У такого розіграшу є лише один мінус - якщо раніше на iPhone доводилося просто "насо * ать", то тепер, щоб отримати смартфон за такі бабки, які в кризу багатьом тільки сняться, доведеться бути значно винахідливішими.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати

Маленко Андрій

21.10.2016 / 12:27

Після їх відео на youtube де вони зневажливо ставляться до українців не готовий будь-що купувати в Алло. Хто не в курсі - почитайте http://andriy-malenko.livejournal.com/571.html

Відповісти
Маленко Андрій

Борат Маленко Андрій

21.10.2016 / 17:16

Маленко Андрій, Я з вами згідний, акція повний кошмар, за таке треба руки відрубувати, про це і написано в блозі, думаю вам варто висвітлити свою думку й тут на сайті)

Відповісти

Андрій Лисенко

19.10.2016 / 19:49

Вже біжу ставати Айфонієм

Відповісти