10 музикантів, які відмовилися від дуже (дуже-дуже!) великих грошей

Не всі зірки однаково продажні. У деяких бувають чи то принципи, то чи напади гордині. А ти б відмовився від мільярда доларів за 250 концертів?

На словах історії про те, як рок-музикант відмовляється від астрономічних сум, виглядають не дуже героїчно. Дійсно, якщо у тебе вже є пара сотень мільйонів, і ти відмовився від зайвої сотні зверху, може ти просто вже купив все, на що у тебе вистачило фантазії. До чого тобі ще більше грошей?

Але це логіка нормальної людини з нашого з тобою світу. Як показує практика, більшість мільйонерів і мільярдерів, включаючи рок-зірок, кіноакторів, режисерів і грабіжників банків в реальності нездатні відмовлятися від нових привабливих пропозицій. Просто чим більше у них грошей вже є, тим більше їм треба запропонувати, щоб вони відірвали дупу від дивана.

Саме тому відомі, задокументовані випадки відмов увійшли до легенд і передаються з вуст в уста. Тобі цікаво буде дізнатися про десять із них!

1.ABBA

Рекордна історія, про яку розтрубили всі, хто тільки вміє сурмити. Ти ж ніколи не замислювався, чому в біографії ABBA не було жодного возз’єднання? Все просто - в 2000-му році їм запропонували один мільярд доларів за воз’єднувальне турне. Група сказала тверде «ні!» - За словами Агнети, 250 концертів в тісній компанії колишніх колег і подружжя стали б для них нестерпним катуванням.

2.The Doors

У 1968 році Джим Моррісон не прийняв чек на 75 тисяч доларів за право використовувати пісню 'Light My Fire' в автомобільній рекламі. На ті часи непогані гроші були! Але ще більш непогані гроші запропонували групі після його смерті - 15 мільйонів рівно за те ж саме. Манзарек і Крігер погодилися, а ось барабанщик Денсмор виступив категорично проти.

3.Led Zeppelin

Світом довго ходили чутки, що група відмовилася від пропозиції в 800 мільйонів доларів за повноцінний тур, але то був слух і не більше того. Проте учасники переговорів з шоу-бізнесу оперували сумами близького порядку в спробі схилити Led Zeppelin до активних виступів.

4. Beastie Boys

Групі була запропонована не гігантська, але дуже солідна сума за право задіяти трек Sabotage для розкрутки бойовика «Саботаж» з Арнольдом Шварценеггером. Beastie Boys чітко заявили, що їх музика не може бути використана ні в яких рекламних і маркетингових цілях.

5.The Smiths

Ні Моррісс, ні його колеги, нині недіючої групі The Smiths не проявили особливого ентузіазму, коли надійшла пропозиція виступити на фестивалі Коачела. П'ять американських мільйонів доларів ситуацію не врятували.

6. Pulp

Сто тисяч доларів було запропоновано за суща дрібницицю - дати їх пісні 'Sunrise' прозвучати в рекламі «Кока-коли». Pulp категорично відмовилися, і в підсумку автори ролика замовили на стороні іншу пісню, але дуже схожу на 'Sunrise'. Збіг? Не думаю!

7. Franz Ferdinand

Один з американських брендів потайки запропонував групі 30 мільйонів фунтів за рекламну роботу. Команда відповіла відмовою, за словами Алекса Капранос, тому що тим самим вони б повністю втратили своє обличчя і зрадили б свої принципи.

8. Lady Gaga

За словами Леді, їй обіцяли мільйон доларів за виступ на з'їзді республіканської партії. Але спільної мови з політиками вона не знайшла.

9. ZZ Top

Міф про те, що самій бородатої групі в світі компанія Gillette запропонувала мільйон за гоління борід насправді не є міфом. Ця розмова мала місце в 1984 році, коли мільйон доларів був набагато більш значною сумою, ніж нині.

10. Kiss

Однак найсмішнішу пропозицію довелося вислухати засновнику групи Kiss Джину Симмонсу. У 2009 році до нього прийшов хтось із великих промоутерів і гарантував отримання кількох мільйонів доларів, якщо Джин умовить Джимі Пейджа і Роберта Планта зібрати ... Led Zeppelin! Тобто по-суті реанімувати гурт.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати