Все для людей! Чому Насіров блокує ввезення до України вживаних авто

Нещодавно, в Український СМІ з'явилась інформація про те, що глава фіскальної служби не дозволяє українцям купувати дешеві автомобілі. З чим це пов'язано і до чого може призвести, ми з вами й спробуємо розібратися у цій коротенькій статті.


Варто почати з того, керівник Одеської митниці Юлія Марушевська  опублікувала на своїй сторінці в Facebook таке повідомелння

  • "Все частіше громадяни скаржаться на блокування ввезення до України вживаних легкових авто. Причиною проблем є нелогічний лист Насірова, яким він зобов’язав митників витребувати сертифікат на відповідність українським нормам при митному оформленні", - написала глава Одеської митниці.


За словами Марушевської, зараз багато вживаних автівок стоять, як на кордоні, так і на пунктах митниці. Відомо, що кожен день простою яких коштує імпортерові приблизно 50-150 доларів. Також імпортери втрачають кошти на оплаті сертифікатів.


Марушевская заявила, що з одного боку законом знижуються акцизи на імпорт старих авто, з іншого, з громадян здирають гроші за простій і видачу сертифікатів.

  • "При цьому нікому в ГФС не спало на думку чітко роз'яснити, де взяти такий сертифікат або довідку. Найбільше дістається тим, хто намагається ввезти авто з США, в тому числі електромобілі", - повідомила вона.
  • "Сам факт сертифікації, наприклад," Мерседеса "в Україні вже нонсенс. Всі ці сертифікати необхідно максимально спростити, якщо не ліквідувати зовсім. Але на цей раз митницю використовують як інструмент для вимагання з українців і організації корупційних схем при імпорті авто. В законі чітко вказано, що сертифікат не потрібно пред'являти митниці ", - заявила вона.

Українці лише в черговий раз можуть "пишатися" своїми політиками і законами, які не зрозумілі не тільки простому народу, а й самим політикам, адже більшість із них не розуміє в чому проблема такого ексцесу. Відомо лише те, що вам доведеться заплатити чималі гроші, аби розмитнити свою автівку належним чином. Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати