Як виглядає найменша у світі недоношена дитина вагою 226 грамів

Борат
  • 1516

  • 5

  • 0

Емілія - ​​найменша недоношена дитина в світі вагою  всього лише 226 грамів . Коли Емілія Ґрабарчик народилася, її ступня була розміром з ніготь пальця, а важила дитина не більше, ніж один болгарський перець. 9 місяців потому найменша дитина в світі продовжує дивувати і, що головне, жити. 

Дівчинка народилася в Віттені, Західна Німеччина. Її зріст становив 22 см, а вага - не більше 226 грамів. І звичайно, лікарі побоювалися, що Емілія не виживе. Однак дівчинка, яку в лікарні прозвали «маленький боєць», вразила всіх. Зараз вона важить як будь-який нормальний новонароджений малюк.


На 26-му тижні вагітності батькам дівчинки Лукасу і Сабіні Ґрабарчик довелося прийняти найскладніше рішення в життя - вони погодилися зробити кесарів розтин за порадою лікаря. Інакше Емілія, за прогнозами лікарів, могла померти в утробі через виниклі проблем з плацентою і харчуванням плода.


Зазвичай дитина на такому терміні важить близько 566 г, але через проблеми з харчуванням плода дівчинка важила дуже мало. Шансів на виживання було не так багато, але це краще, ніж нічого, вирішили Лукас і Сабіна.

Доктор Бахман Гхараві з німецької дитячої клініки Святої Марії розповів, що виживання Емілії стало справжнім дивом. Сам лікар говорить про те, що мала дівчина надзвичайно сильно боролася за своє життя і саме тому вона й вижила.


До Емілії найменшою дитиною в світі вважалася Румайса Рахман, яка народилася в Чикаго на 25-му тижні вагітності. Румайса важила 243 г, а її зріст був 20 см. Випадок Емілії унікальний, адже вона являється першою дитиною у світі, яка змогла вижити у такій складній ситуації.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати