Відкрий для себе справжні, "зелені" шедеври архітектури сьогодення

У великих містах зазвичай не вистачає природи, це факт. Але, на щастя, сучасні архітектори успішно знаходять лазівки, щоб вирішити проблему і озеленити простір навколо. І навіть непоказні будинки починають сяяти новими фарбами, якщо зробити щось по-справжньому креативне.

Мумі-будинок в Японії

Казковий будиночок із зеленим дахом причаївся в парку недалеко від галасливого Токіо. Мабуть, в такому місці захочуть трохи пожити і діти, і дорослі.

Міжнародний зал в Японії

Будівля міжнародного залу ACROS в місті Фукуока (Fukuoka) - зелений оазис у центрі міста. Близько 35 тисяч рослин затишно розмістилися на 15 каскадах терас і радують око перехожих і туристів.

Готель в Ізраїлі

Будівля в Ейлаті прикрашено кулястими деревами і виглядає це дуже життєрадісно. Крім уваги перехожих його відвідувачі отримують шикарну можливість ненадовго сховатися від спекотного південного сонця.

Магазин в Торонто

Весь будинок побудовано з урахуванням зелених технологій, але в даху - особлива принадність. Можна і прогулятися вздовж клумб і грядок, і подивитися на сучасні хмарочоси.

Готель в Австрії

Спа-готель, спроектований австрійським архітектором Фріденсрайху Хундертвассером (Friedensreich Hundertwasser), - справжній архітектурний шедевр. На хвилеподібному даху висаджено цілий мікс з чагарників, дерев і газонної трави.

Будинок в китайській провінції

Химерний візерунок з газону сплели на даху китайського будинку, майстерно замаскувавши будівлю під навколишню природу.

Гараж в Канаді

Маленький сад, який ви зможете побудувати самі. Винахідливе рішення на тему «Де б ще посадити квіти». Мамі точно сподобається.

Кампус університету

Кампус Наньянського технологічного університету (Nanyang Technological University) - найбільший в Сінгапурі і точно найпозитивніший. Втомленим від навчання в чотирьох стінах студентам досить просто переміститися на дах для підняття настрою, крім того, можна ще й пікнік зробити.

Будівля уряду в Чикаго

На дах будівлі Сіті-Хол (City Hall) в Чикаго звичайним перехожим потрапити без спеціального туру непросто, але воно візуально доступне для огляду з 33 поверхового сусідського будинку. Відомо, що з самого даху збирають близько 200 фунтів меду щороку, між іншим.

Будинки на Фарерських островах

Дерновими дахами в скандинавських країнах і зараз нікого не здивуєш. А до середини XX століття це взагалі був найпоширеніший вид покрівлі. Давні традиції і хороший мікроклімат в будинках так до вподоби жителям північних регіонів, що і в наші дні багато в них живуть саме так.

Шведський ресторан в Америці

Власники шведського ресторану в одному зі штатів Америки пішли далі. Вони не тільки відтворили національний будинок, а й зареєстрували оригінальний товарний знак - кози на даху.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати