Що відбувається з нашим тілом, коли ми перестаємо займатися сексом

Nick
  • 1089

  • 5

  • 0

   Секс дарує масу позитивних емоцій і приємних відчуттів. Крім того, ми знаємо про його сприятливий вплив на фізичний стан тіла: нормалізується тиск, знижується рівень гормону стресу, підвищується продуктивність. Але якщо секс зникне з вашого життя, то окрім вільного часу ви отримаєте досить довгий список неприємних проблем.

   Ви недавно розійшлися зі своїм партнером або просто занадто зайняті? Може бути, робота і маленькі діти сприяють тому, що вечорами ви моментально відключаєтеся, як тільки ваша голова притуляється до подушки? Причини відсутності сексу можуть бути різними. Наслідки ж у всіх будуть однаковими і не дуже приємними.

   Кілька днів перерви перетворюються в тижні, а тижні - в місяці. Спочатку просто відчувається легка нестача сексу, а потім вона стає чимось звичним, невід'ємною частиною життя. Ми починаємо помічати за собою не тільки дивні емоційні реакції, а й відчутні фізичні проблеми. Відсутність сексу не просто робить нас трохи стервозними. Воно загрожує цілком реальними хворобами.

Знижується імунітет

   Доктор Корі Б. Хонікмен (Cory B. Honickman) вважає, що імунна система слабшає, як тільки ми на тривалий період припиняємо займатися сексом. Дослідження показують, що у людей, які ведуть регулярне статеве життя, імунітет вищий на 33%.

Підвищується рівень стресу

   Секс підвищує вироблення серотоніну, гормону щастя. Відповідно відсутність даного акту призупиняє цю фабрику задоволення і підвищує рівень стресу. Дослідження, проведені в Університеті Пейслі (Великобританія), показують, що люди після звичайного сексу справляються зі стресовими ситуаціями набагато краще, ніж люди, котрі практикують інші форми або ті, хто утримуються.

Виникають проблеми зі збудженням

   Чоловіки страждають від еректильної дисфункції. Це можуть бути як проблеми з ерекцією, так і передчасне сім'явиверження.

Змінюється зміст снів

   У період статевої стриманості людям часто починають снитися сни сексуального характеру. Іноді вони настільки реалістичні, що ви можете отримати оргазм. Раз не складається сексуальне життя в реальності, чому б не спробувати щастя уві сні? Звичайно, сни - лише слабке відлуння справжнього, але краще вже так, ніж нічого.

Знижується лібідо

   Доктор Хонікмен зазначає, що в результаті тривалого утримання від сексу знижується і сексуальне бажання. Навіщо мучити і без того замучений організм, якщо сексу все одно не світить? Це цілком нормально. Природна реакція організму в періоди затишшя.

З'являється відчуженість між партнерами

   Перерва в сексуальному житті може не тільки знизити лібідо, а й призвести до охолодження почуттів. Більш того, відсутність сексу є досить помітною. Оточуючі на підсвідомому рівні отримують сигнал,який може спонукати їх почати проявляти до вас інтерес і переходити до більш активних дій , якщо ви симпатичні людині.

Знижується самооцінка

   Ви можете почати відчувати себе менш привабливими. Вважається, що сперма - своєрідний природний антидепресант. Її недолік може також привести до погіршення настрою. Це стосується не тільки тих, хто зробив вимушену перерву, але і партнерів, що вважають за краще презервативи як засіб запобігання. Звичайно, презервативи потрібно використовувати. Але якщо у вас постійний партнер або чоловік / дружина, можна використовувати інші засоби контрацепції.

Зростає ризик розвитку раку простати

   Дослідження, проведені Американською урологічною асоціацією, доводять, що чим довше перерва в сексуальної активності у чоловіків, тим вище шанс заробити простатит або рак простати.

Слабшають стінки піхви і підвищується ризик розвитку гінекологічних захворювань

   Секс для жінок - це як тренування для кегель-м'язів. Дами, якщо у вас з якоїсь причини відсутній секс, влаштовуйте собі хоча б легку розминку.

   Крім того, наслідком тривалого утримання може бути застій крові в області малого тазу, що загрожує розвитком таких захворювань, як аднексити і мастопатія.

Виникають гормональні збої

   Ще один неприємний наслідок статевої стриманості як для чоловіків, так і для жінок.

   У жіночому організмі збільшується кількість чоловічих гормонів, що призводить до проблем зі шкірою (висипання, сухість). Також можуть з'явитися передчасні зморшки. Заняття сексом стимулюють вироблення колагену, який робить шкіру еластичною. Немає сексу - привіт, передчасне старіння!

   У чоловіків теж починаються проблеми зі шкірою у вигляді висипки, а надлишок чоловічих гормонів може призвести до вибухів агресії і появи нав'язливих думок.

   Крім перерахованого вище, тривала перерва в сексуальному житті також може привести до ожиріння (спроби заїсти горе і отримати задоволення), алкоголізму, безсонні, хронічних болів і появи волосяного покриву в небажаних місцях у жінок.

   Єдиний позитивний момент утримання - відсутність хвороб, що передаються статевим шляхом. Але це досить сумнівний плюс, якщо у вас вже давно є постійний партнер, правда?


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати