9 харчових продуктів, які найчастіше підробляють і продають за ДОРОГО

Близько 10% продуктів, які ми вживаємо в їжу, підробка. Що це означає і як взагалі дурять нашого брата покупця, ми з вами і спробуємо дізнатись в цьому коротенькому, як наше життя блозі.

Сир


Виробники сиру зазвичай видають більш дешевий сир за дорожчий. У фальшивому сирі замість молока використовується пальмова олія. У пармезан шахраї додають целюлозу. За дослідженням, опублікованим в The Ukrainian Times, в Україні більше 78% всього сиру - підробка!

Мед


Мед підробляють так: або додають дешевші сорти, або використовують продукти, що не мають до меду ніякого відношення. Це може бути кукурудзяний сироп, цукор. У 2008 році німецька компанія ALW Food Group попалася на великому скандалі: стало відомо, що вона ввозила дешевий мед з Китаю і продавала його в США і інших країнах під виглядом білого меду з Кореї. При аналізі виявилося, що мед містив антибіотик хлорамфенікол, заборонений в ряді країн, і пестициди, що робило мед дуже алергенним.  

Хамон  


Іберійський хамон це, по суті, копчена шинка з задніх ніг чорнокопитной свині (якщо свиня з білим копитом, то це хамон черрано, він менш престижний). Тому копита свиням часто фарбують, видаючи окіст дешевше за його справжню ціну. Також ціна хамона сильно залежить від витримки окосту і дієти свиней. Ті, що за життя харчувалися виключно жолудями, цінуються вище, ніж їх товариші, в раціон яких входив ще й фураж (тобто, кажучи людською мовою, звичайний корм).

Оливкова олія


Ще в 2007 році New Yorker повідомив, що 57% оливкової олії, імпортованої до США, є підробкою. Причому якщо дороге масло розбавлене дешевою оливковою олією це, вважай, ще пощастило. Тому що шахраї використовують соняшникову, соєву або просто арахісове масло. Деякі виробники вводять покупців в оману з приводу походження масла (особливо часто це відбувається з італійським маслом). Так, 75% оливкової олії в США містить барвники та ароматизатори, щоб замаскувати запах дешевого масла або хімічних елементів. У нас, як ти здогадуєшся, ситуація не краща.  

Шоколад


Ацтеки використовували какао-боби в якості валюти, купуючи на них все, від їжі до продажних жінок. І вже в ті часи боби підробляли з фарбованого воску, золи, шкірки авокадо і піску. Сучасні шахраї додають в шоколад рослинне масло або просто використовують какао-боби низької якості.  

Риба


Так як не всі покупці можуть на око відрізнити один вид риби від іншого (особливо в філе і замороженому вигляді), продавці часто видають більш дешеву рибу за дорогу. Під виглядом окуня може продаватися пангасіус, а під виглядом тріски минтай. Замість осетрини вам можуть взагалі підсунути масляну рибу. До того ж не всі продавці дотримуються ГОСТ стандартів, за яким в рибної продукції маса льоду повинна становити не більше 5%. На магазинній же рибі зазвичай стільки льоду, що цієї брилою можна легко потопити "Титанік". Тому при розморожуванні риба або морепродукти сильно втрачають у вазі.  

Горілка


Країна-чемпіон по підробленої горілки, зрозуміло, Росія, хоча в Європі теж люблять цим промишляти. Підпільні заводи з виробництва підробленої горілки розливають напій по пляшках і наклеюють етикетки відомих марок. У такій пляшці ти можеш знайти всякі рідини, не призначені для вживання всередину під душевний тост, а саме: відбілювач, метанол, розчинник або антифриз.  

Шафран


Через високу вартість шафран підробляють досить часто. Це, до речі, єдина пряність, ціна на яку не знизилася з часів середньовіччя. Шафран це висушені рильця квітки крокусу, час цвітіння якого всього десять днів в році. Тому збирати його вельми складно: щоб отримати кілограм шафрану, треба обробити 200 тисяч квіток. Під виглядом шафрану шахраї часто намагаються продати американський сафлор, куркуму або чорнобривці (які, в принципі, шановані в кавказькій кухні, але до шафрану ніякого відношення не мають). До речі, ці спеції додають і в хмелі-сунелі, при цьому називаючи їх «шафраном».  

Натуральний шафран продають цілком. Якщо тобі пропонують мелений, швидше за все, справа тут пахне меленим. Там можуть бути бавовняні нитки, різаний пластик, різані сухі пелюстки інших рослин (маку, граната), навіть коріння цибулі-порею і т.д. Мелений шафран часто продають занадто вологим для збільшення ваги або розбавляють сіллю, крохмалем, різними хімічними барвниками від меленої паприки і сандалового дерева до цегляної пилу.

Вино


Навіть професійним дегустаторам не завжди легко помітити різницю між дорогим і дешевим вином. Винний колекціонер Руді Курнавіан провернув аферу з продажем підробленого вина на аукціоні в Лос-Анджелесі. Протягом 10 років він продавав підробки і збагатився на 50 мільйонів доларів, перш ніж його пов'язали і засудили до 10 років в'язниці. Винна індустрія робить спроби зменшити кількість контрафактної продукції зокрема, за допомогою RFID (радіочастотної ідентифікації) і навіть тестування ДНК вина. 


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати