Як зрозуміти, чи є у тебе ВІЛ, СНІД, не відходячи від екрану комп'ютера!

Борат
  • 1922

  • 4

  • 0

Нещодавно в мережі сплила інформація, що в регіонах Росії число ВІЛ-інфікованих зросла до одного на кожні п'ятдесят чоловік. Це дуже багато, гідний привід для параної, нащастя, до таких показників ми ще не дістались і це радує. 

Весь світ відчайдушно силкується перемогти синдром набутого імунного дефіциту ось уже майже тридцять років - з того моменту, як в 1987 році заснована Глобальна програма ВООЗ по СНІДу. Тоді ж ВІЛ-інфекція вперше була діагностована у громадянина СРСР. Вже одне те, що всі знають про цю хворобу, несе безсумнівний плюс: в наші дні просто так, не роблячи нічого поганого, підчепити ВІЛ проблематично. Тому перший етап позбавлення від неспокою - задуматися і чітко зрозуміти, ставишся ти до групи ризику чи ні?


Хто ти?

Три чверті хворих на СНІД набувають вірус разом з незахищеним сексом. Причому при гомосексуальному сексі ця ймовірність зростає у багато разів. Якщо до тебе таке не відноситься, вітаємо: ти випав з найризикованішої групи.

Наркомани складають другу масштабну групу ризику - від 11% до 17% хворих (в Росії і того більше). Якщо ти мав контакт з нестерильними шприцами, то краще не читай статтю далі, а йди перевіряти прямо зараз!

Далі йдуть діти заражених батьків, жертви недбайливих лікарів (особливо багато постраждало хворих на гемофілію) і так далі. Все перераховане точно не про тебе? Тоді можна зітхнути, якщо не з полегшенням, то хоча б з напів-полегшенням.

Що з тобою?

Як ти напевно знаєш, СНІД знищує людини не сам, а за допомогою найманих убивць, тобто це сторонні різноманітні хвороби, які СНІД залишив без імунного захисту. В даному факті і криється основна складність розпізнавання того, СНІД у тебе чи банальний нежить. Все ж за роки спостережень медики виявили ряд зовнішніх проявів ВІЛ-інфекції.

У чоловіків деякі ознаки настання імунодефіциту проявляються не так очевидно, як у жінок, а то і зовсім відсутні. І все ж існують загальні елементи. Спробуй подумки відповісти на наступні десять питань:

1. Часто у тебе трапляються напади лихоманки?

2. Буває в тебе на висип, герпес, лишай?

3. Відчуваєш ти збільшення лімфатичних вузлів в області шиї, а також під пахвами або паху?

4. Постійна втома, зниження апетиту, діарея - це про тебе?

5. Відчуває твоя шкіра ураження грибком?

6. Не скаржишся ти на кандидоз (печіння статевого органу, білий наліт у тих же місцях, болючий секс і сечовипускання)?

7. Один з найбільш явних вірних супутників СНІДу - саркома Капоші. Чи немає у тебе дивних, нехай навіть безболісних пухлин?

8. Спостерігаєш ти світлі плями на мові, в ротовій порожнині?

9. Ти відчуваєш підозрілу, не пов'язану з дієтами і спортом, втрату ваги?

10. Рани, навіть найдрібніші, занадто довго заживають?

Якщо хоча б на третину цих питань ти відповідаєш ствердно, ми б на твоєму місці вже йшли перевірятися. А пункту 7 вже одного досить, щоб пройти тестування на СНІД негайно.

Звичайно, є і люди, що виглядають абсолютно здоровими, та вони можуть виявитися носіями ВІЛ. Гарантію дасть тільки сертифікований тест. Однак якщо і симптомів у тебе немає, і до групи ризику ти не належиш, то можна спати міцно і думати тільки про хороше.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати