Чому Андерcсен написав "русалочку" для свого коханого, який одружився на жінці? Або маловідомі факти про письменників!

Вільям Шекспір


Вільям Шекспір ​​народився і помер в один і той же день (але, на щастя, в різні роки) - 23 квітень 1564 року він народився і, через 52 роки, в той же день помер.

Сучасники стверджували, нібито Шекспір ​​захоплювався браконьєрством - полював на оленів у володіннях сера Томаса Люсі, без будь-якого дозволу самого Люсі. 

Ганс Крістіан Андерссен


Ганс Крістіан Андерссен був відомим геєм, він написав всім відому "русалочку" для свого коханого, який одружився на жінці, крім цього Ганс майже усі свої твори присвячував своїм "коханим".

Джордж Байрон Великий поет Байрон був кульгавий, схильний до повноти і надзвичайно велелюбний - за рік у Венеції, за деякими відомостями, він ощасливив собою 250 дам.

У Байрона була дивовижна особиста колекція - пасма волосся, зрізаних з лобків улюблених жінок. Прядки (або, може, локони) зберігалися в конвертах, на яких були романтично написані імена господинь. Деякі дослідники стверджують, що помилуватися (якщо це слово тут доречно) зборами поета можна було ще в 1980-х роках, після чого сліди рослинності загубилися.

6А ще великий поет Байрон любив проводити час з хлопчиками, в тому числі, на жаль, з неповнолітніми. Це я навіть коментувати не хочу! Мало було негідникові 250 дам!

Ну і ще трохи про Байрона - він дуже любив тварин. На щастя, не в тому сенсі, який ви, можливо, вклали в цю фразу, прочитавши про Байрона трохи вище. Поет-романтик звіряток обожнював платонічно і навіть містив звіринець, в якому мешкали борсук, мавпи, коні, папуга, крокодил і ще багато всякої живності.

Ернест Хемінгуей


Ернест Хемінгуей був не тільки алкоголіком, а йсамогубцем, про що всі знають. Ще у нього була пейрафобія (боязнь публічних виступів), крім того, він ніколи не вірив у похвалу навіть найщиріших своїх читачів і шанувальників. Навіть друзям - не вірив!

Хемінгуей пережив п'ять воєн, чотири автомобільні і дві повітряні авіакатастрофи. А ще мама в дитинстві змушувала його займатися в школі танців.

Той же Хемінгуей часто і охоче міркував про те, що за ним стежить ФБР. Співрозмовники криво посміхалися, але врешті-решт з'ясувалося, що письменник мав рацію - розсекречені документи підтвердили, що це дійсно було стеження, а не параноя.

Льюїс Керролл


Самим психоделічним письменником всіх часів і народів слід визнати Льюїса Керролла, сором'язливого британського математика, який склав казки про Алісу. Його творами надихалися Бітлз, Джефферсон Ейрплейн, Тім Бартон і інші.

Справжнє ім'я Льюїса Керролла - Чарльз Доджсон Доджсон. У нього був церковний сан диякона, а ще в особистих щоденниках Керролл постійно каявся в якомусь гріху. Втім, сторінки ці були знищені сім'єю письменника, щоб не паплюжити його образ. Дехто з дослідників всерйоз вважає, що саме Керролл був Джеком-Різником, якого, як відомо, так і не знайшли.

Керролл страждав болотно лихоманкою, циститом, люмбаго, екземою, фурункульозом, артритом, плевритом, ревматизмом, безсонням і ще цілою купою різноманітних захворювань. Крім того, у нього майже безперервно - і дуже сильно - боліла голова.

Марк Твен 


Марк Твен - літературний псевдонім людини на ім'я Семюел Ленгхорн Клеменс. Крім цього, у Твена також були псевдоніми Бродяга, Джош, Томас Джефферсон Снодграсс, Сержант Фатом і У. Епамінондас Адрастус Блаб. До речі, «марк ня» - поняття зі сфери навігації, означає «відміряй дві» морські сажні: саме так відзначали мінімальну глибину, придатну для судноплавства.

Марк Твен дружив з одним з найзагадковіших людей свого часу - винахідником Ніколою Тесла. Письменник і сам запатентував кілька винаходів, як то: саморегульовані підтяжки і альбом для вирізок з клейкими сторінками.

Твен обожнював кішок і ненавидів дітей (навіть хотів поставити пам'ятник царю Іроду). Одного разу великий письменник заявив: «Якби можна було схрестити людину з котом, людська порода від цього тільки виграла б, а ось котяча - явно б погіршилася».

Твен був завзятим курцем (саме йому належить авторство фрази, яку відтепер приписують всім підряд: «Немає нічого простішого, ніж кинути курити. Вже я-то знаю, я робив це тисячу разів»). Він почав курити, будучи восьмирічним пацаном, і до самої смерті викурював від 20 до 40 сигар щодня. Сигари письменник вибирав найбільш смердючі і дешеві.

Лев Толстой 


У першу шлюбну ніч з Софією Берс 34-річний Лев Миколайович Толстой змусив 18-річну свіжоспечену дружину прочитати ті сторінки в його щоденнику, де докладно описані амурні пригоди письменника з різними жінками, крім інших - з кріпаками селянками. Толстой хотів, щоб між ним і дружиною не було ніяких таємниць.

Агата Крісті 


Агата Крісті страждала дисграфією, тобто практично не могла писати від руки. Всі її знамениті романи були надиктовані.

Антон Чехов 


Чехов був великим любителем прогулятися в публічний будинок - і, опинившись в чужому місті, насамперед вивчав його з цього боку.

Джеймс Джойс


Джеймс Джойс найбільше на світі боявся собак і грози, ненавидів пам'ятники і був мазохістом. 

Вільям Фолкнер


Вільям Фолкнер кілька років працював листоношею, поки не з'ясувалося, що він частенько викидав недоставлені листи в сміттєвий ящик.

Артур Конан Дойл


Артур Конан Дойл, який придумав Шерлока Холмса, був окультистом і вірив в існування маленьких крилатих фей.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати