27 колоритних фактів про Дональда Трампа!

Дивись, хто може стати президентом США! Все, що потрібно знати про найскандальнішого політика сьогоднішнього світу зібрано для тебе в одній статті.

«Ми тільки здаємося собі цивілізованими. Насправді світ жорстокий, а люди безжальні. Вони можуть вам посміхатися, але за посмішками ховається бажання вас прикінчити ».

За Сандерса - це зовсім утопія. Жоден республіканець не стане голосувати за людину, яка бажає підвищити податок на спадщину до 65%, податки на надприбутки - до 90%, ввести жорсткий контроль за зброєю, обмежити ГМО, ще більше боротися за права геїв і расових меншин, спростити імміграцію в США, максимально легалізувати аборти і марихуану і т. д. За більш помірковану Клінтон він ще зможе кнопочку ткнути. Але Сандерс ?!

Нехай аналітики вирішують, чи стане Трамп президентом США і куди він поведе Америку. Я ж просто розповім тобі про чудового і веселого хлопця Дональда Трампа, а висновки ти вже якось сам зробиш.

01

Прізвище Трамп перекладається як «козир»

Ця обставина Дональду завжди подобалась, і він часто каламбурить сам про себе на цей рахунок. А спочатку вона звучала як Трумпф - так слово «козир» буде по-німецьки. В Америку прізвище привіз з Рейнланд-Пфальца дідусь Дональда.

02

Основне гасло передвиборної кампанії Трампа - «Зробимо Америку знову великою!»


Але і противники, і прихильники політика часто переінакшують її: «Зробимо Америку знову білою!»

03

Свою зачіску, на відміну від дружин, Трамп не змінював з вищої школи - це його фішка


Дивно пофарбована, актуальна, як панталони з штрипками, побита міллю - це все не важливо. Зате кожен в Америці при вигляді шерстистого козирка вигукне: «Ба! Так це ж Дональд Трамп! »

04

Дональд любить одружуватися на красивих моделях набагато молодших за себе

Гріх, в загальному, зрозумілий і пробачити можна. 


«Друга за значимістю подія в житті кожного чоловіка - це день, коли він купує яхту, а саме велика подія в його житті - той день, коли він її продає».

05

Трам говорить мовою дітей!

Такий висновок зробили в Carnegie Mellon University в ході дослідження, яке вивчало словник і стилістичні прийоми, що використовувалися останнім десятком президентів в їх передвиборних промовах. Всі президенти розмовляли зі своїми виборцями, так би мовити, присівши навпочіпки. Спічрайтери та іміджмейкери ретельно обробляють тексти так, щоб їх могла зрозуміти сама широка публіка. Щоб ніяких незрозумілих слів, складних логічних конструкцій і інших жахів вищої освіти. Але якщо Буші, Обами і інші Клінтони зазвичай використовували словник, відповідний нормі школяра 7-8 класів, то Трамп звертається максимум до п'ятикласників. Наприклад, намагається якомога рідше вживати слова довше двох складів. Єдині трискладові слова, які часто можна почути в його промовах, - це «Америка». Але тут вже нічого не поробиш, уникнути цього терміна досить важко. 

06

Одна з найбільш гучних заяв Трампа - це його пропозиція карати й катувати сім'ї терористів

Інформація про цю фразу облетіла весь світ, а ось сама фраза при найближчому розгляді виявилася висмикнута з контексту і далеко не така однозначна. Слова «стратити» і «катувати» могли ставитися і до самих терористів, в той час як їх родичів Трамп точно пообіцяв тільки «переслідувати». Коли йому нагадали, що таке переслідування суперечило б міжнародним правом, так як вводило б заборонену норму колективної відповідальності, Трамп подумав і сказав, що закон, в тому числі і міжнародний, понад усе і тому він, ставши президентом, не буде наказувати армії переслідувати родичів терористів. Хіба що доб'ється заздалегідь перегляду цього закону.

07

Під тортурами терористів необов'язково розуміти дибу з розпеченими щипцями для будь-якого злочинця

Готовність Трампа катувати людей була висловлена ​​ним у розмові на тему, чи етично застосовувати силові методи, якщо з великим ступенем ймовірності передбачається, що терорист володіє інформацією, здатною запобігти загибелі людей від рук його спільників. 

08

Успіх Трампа багато в чому пояснюється тим, що величезна кількість американців дуже добре з ним знайомі


І справа навіть не в всюдисущій комерційній імперії Трампа, а в тому, що вже багато років він є одним з найпопулярніших шоуменів американського телебачення. Він вів багато всенародно улюблених програм, і в спогляданні його обличчя на екрані зросла безліч американців, яким він, вважай, рідна людина.

«Щоб досягти успіху, вам потрібно відокремити себе від 98 відсотків населення планети».

09

Один з найгучніших скандалів передвиборчої кампанії Трампа трапився першого березня в Кентуккі

Тоді охорона політика - здорові білі мужики в формі - побили чорношкіру протестантку, що прийшла на мітинг з плакатиком, котрий звинувачував Трампа в расизмі.

10

Не треба думати, що чорношкірі громадяни Америки все, як один, противники Трампа


У нього є свої прихильники і серед них. Ця публіка вважає, що расову тему спеціально роздувають недоброзичливці прекрасної маси Дональда. І, до речі, швидше за все, не так вже вони й не праві: Трамп, що не схвалюючи формальну політкоректність, має надійних чорношкірих друзів, писав книги про бізнес в співавторстві з американцем японського походження Робертом Кіосакі, а в віце-президенти під час своєї минулої передвиборної гонки збирався висунути Опру Уїнфрі, який не білосніжна. 

11

Зате хто дійсно може мати на Трампа великий-превеликий зуб, так це мусульмани

Дональд одного разу висунув пропозицію про обов'язкову реєстрацію всіх американців-мусульман - з метою більш розгорнутого над ними контролю. Ну і вважає ще необхідне заборонити особам, які сповідують іслам, в'їзд в США взагалі.

12

Іммігранти і вихідці з Латинської Америки теж не стануть для Трампа лояльною аудиторією

Один з його геніальних планів - побудувати на кордоні з Мексикою гігантську стіну і викинути за неї всіх нелегалів з їх потомством, незалежно від того, де і коли ці діти народилися і чи мають вони громадянство.

13

Трамп був би, напевно, найгіршим вибором для планети, але в короткостроковій перспективі - найбажанішим партнером для Кремля . Хоча фраз, про те, що Трамп друг Путіна, справжніх ніде нема, Трамп одного разу лише вів свій бізнес в Москві.

14

Початкова і основна професія Трампа - це торгівля і управління нерухомістю


Він геніальний продавець. Саме тому Трамп так успішний в політичних дебатах та промовах. Він дійсно вміє керувати думками співрозмовника, якщо тільки співрозмовник не дуже для цього розумний, критичний і самостійний. Але цією частиною покупців завжди можна знехтувати, бо їх завжди і всюди дуже мало.

«Ви повинні вміти захищатися. Мій девіз - «Наймай кращих і не довіряй їм ні в чому».

15

На даний момент стан Трампа налічує 4,1 мільярда доларів (плюс ще півмільярда розподілені між п'ятьма його дітьми)

Левова частка цих грошей - у величезній кількості нерухомості по всьому світу. Багато хто, ці будівлі гордо називаються Трамп-центрами, Трамп-готелями, Трамп-вежами і т. д. Одну зі своїх веж Трамп давно хоче поставити в Москві. 

16

Американці цінують успішних людей. Але ще більше вони цінують тих, хто вміє падати і підніматися


Трамп двічі потрапляв у фінансову яму - на початку дев'яностих років і в розпал іпотечної кризи двотисячних. Справа доходила до часткового банкрутства, але обидва рази він зумів знову розвернутися і відіграти втрачені позиції, навіть повернувши людям, постраждалим від його помилок, якісь гроші.

17

Трамп не формаліст, правила для нього - це умови гри, але коли грою розпоряджається він, то легко може їх змінити


Наприклад, саме Трамп є власником конкурсу «Міс США» (хто б сумнівався!). Переможниця конкурсу отримує за умовами контракту дуже пристойну винагороду, протягом року займаючись промо- та благодійними акціями. Але натомість від неї вимагається дотримуватися ряду умов. Наприклад, бути «справжньою американською юною леді», тобто вести себе вкрай пристойно. У 2006 році актуальна «Міс США» Тара Коннер оскандалилася: папараці сфотографували її в кількох барах, де неповнолітній зразок американської молоді, надертий в непотріб (причому не тільки алкоголем), ганьбив свій високий титул усіма мислимими образами. Від Трампа зажадали позбавити міс Коннер корони, на що мільярдер заявив, що молоді завжди треба давати другий шанс, і зберіг за красунею звання.

«Ніколи не беріть відпустку. Навіщо вона вам? Якщо робота не приносить задоволення, значить, ви працюєте не там, де потрібно ».

18

Уже багато років Трамп спить всього лише 4 години на добу, і йому цього вистачає !

Деякі критики обережно натякають, що хронічний півстолітньої недосип привів до деяких, ммм ... проблем з менталітетом Дональда і саме цим пояснюється його екстравагантність. Але взагалі Дональд в свої 69 років здоровий як бик: він майже ніколи не хворіє, важить 100 кг при зрості 192 см і просто пашить енергією.

19

Зараз розгорається дискусія, наскільки Дональд Трамп відповідає персонажу знаменитого бестселера Стівена Кінга «Мертва зона» - Грегу Стілсону .

Грег Стілсон За книгою Стілсон - колишній комівояжер, абсолютно безпринципний мерзотник, який використовує свій талант продавця в передвиборній гонці і готується привести світ до ядерної катастрофи. Подібність і правда велике, особливо в описі того, що Стілсон каже, який оточує себе охороною і як проводить мітинги. Але не варто забувати, що зовні політика в США і правда багато в чому схожа на роботу хорошого комівояжера, коли мова йде про публічні виступи. Проте паралель, звичайно, лякає.

20

Улюблений спорт Трампа - рестлінг


Так-так, ті самі круті клоуни з силіконовими м'язами. Він часто вів рестлер-шоу і дружить з власником рестлерской асоціації WWE - Вінсом МакМен. Втім, сам Трамп в боях зараз, слава богу, не бере, вважаючи за краще відпочивати з ключкою для гольфу. Для бізнесу цей вид спорту корисніший, так як саме на гольф-полях знайомляться і щебечуть сильні світу цього.

21

Що Трамп взагалі пропонує?

Зменшення соціальних виплат, зобов'язань для роботодавця, податків для середнього класу, спрощення бізнесу, мінімізацію втручання держави в бізнес, скасування маси пільг для меншин всіх видів, особливо якщо мова йде про перевагу в доступі до освіти, державних посад і т. д. З точки зору Трампа, допомагати треба людям похилого віку, інвалідам та реальним біднякам, а решта населення здатна сама про себе подбати, якщо йому не заважати і не обмежувати його в діловій активності. Крім того, Трамп вважає, що потрібно митами на ввезення натиснути на американських підприємців, змусивши їх повернути робочі місця в країну і припинити надавати роботу китайцям, індійцям і жителям інших Бангладешів. І вистачить цих благодурниць за допомогою країн, що розвиваються і країнам-партнерам, крім тих випадків, коли допомога дійсно потрібна і не розбещує населення. Тоді її потрібно здійснювати швидко, рішуче і, не виключено, за допомогою армії. Всі ці мови сприймаються середнім класом і робочими дуже, дуже добре. Особливо обіцянку скасування податків на багато видів майна та зменшення максимальної ставки прибуткового податку до 25% змушує виборця ніжно посміхатися, дивлячись на обличчя політика.

22

Трамп - власник багатьох казино

Сам він, втім, не грає, але вважає святим правом кожної людини гнатися за ілюзорною удачею.

«Навіть друзі раді нанести удар в спину: їм завжди потрібна ваша робота, ваш будинок, ваші гроші і ваша дружина».

23

Дональд Трамп написав п'ять популярних книг про бізнес

Дональд Трамп, написав багато книг, одна з них "Мистецтво укладати угоди" Їх багато купують, тому що дані слова написав у такому порядку справжнісінький мільярдер, а для книг про бізнес це дещо таки значить. Але, судячи з усього, книги писалися в основному літературними рабами, бо вийшли цілком нудними. Зате лекції для студентів бізнес-шкіл у Трампа виходять відмінно, багато університетів мріють роздобути його курс. Він взагалі людина звуку і шоу, а не тексту.

24

Іноді, послухавши мови Трампа, можна запідозрити, що ми маємо справу з неуком.


Він каже просто і часто наївно, демонструючи ні ерудиції, ні освіти. Насправді Трамп - син мільйонера, він здобув блискучу освіту в Нью-Йоркській військової академії (де дурних, в загальному, не тримають), потім навчався в Фордемском університеті і в школі бізнесу Пенсільванського університету. Повірте, це дуже гарна і різнобічна освіта. І в приватній обстановці серед рівних собі Трамп цілком готовий її демонструвати. Але тільки тоді і тільки так.

25

Так, якщо ти раптом забув, зараз Трамп став фактично єдиним кандидатом на президентський пост від Республіканської партії.

26

Судячи з опитувань, людям, що голосують за Трампа, найбільше в ньому подобається «щирість»

«Він хоча б не бреше, намагаючись говорити те, що від нього хочуть почути». До того ж порушує часто-густо норми політкоректності мова Трампа виробляє на поїли цієї політкоректності виборців в цілому свіже і приємне враження.

27

Президент США - одна з найвпливовіших людей у Світі.


При цьому його самостійність часто дорівнює нулю - таку кількість різноспрямованих сил постійно діє на нього. Вся суть цього поста в Штатах в тому, що навіть повний кретин, дивом дістався до президентського крісла, має мало шансів поламати вивірену машину, забезпечену безліччю ременів громадської безпеки. Але якраз Трампу це може виявитися під силу, так як, будучи, безумовно, надзвичайно яскравою і талановитим людиною, він може багато чого досягти і підім'яти під себе існуючі структури. (Згадаймо фразу з його першої промови в гонці: «Я буду найбільшим президентом, коли-небудь створеним Богом» - непогано, так?). Основна проблема криється в менталітеті Трампа, людини іншої епохи. Він мислить, відчуває і має поняття жителя століття, скоріше, дев'ятнадцятої - епохи. Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати

Борат

07.11.2016 / 10:59

Найкрутіший дядя нашого часу, одназначно в президенти, мужик хоче шоб в Америці не було всякої нечислі, чорноти і бідноти, ну і шоб не було як зараз в Європі, грязно і насрано, почті як і нас

Відповісти