7 фактів про сексоголізм, після яких вам стане зрозуміло, що це таке

Ммм, сексоголізм ... Звучить цікаво, але що це таке і чи існує таке поняття взагалі - сексуальна залежність?


1. Різниця між схильністю до нерозбірливих сексуальних зв'язків і залежністю від них полягає в тому, як людина себе почуває після сексу. Залежна людина, як правило, використовує секс як засіб полегшення або відволікання від інших проблем. Часто такі люди відчувають сором від сексуального акту. 

2. Дві третини сексуально залежних - це чоловіки. Правда, поки складно сказати чи є така перевага біологічною або культурною за своєю природою. З точки зору генів, чоловіки володіють більшим сексуальним потягом, ніж жінки і тому більше схильні до сексуальної залежності. Але варто враховувати той факт, що багато жінок не захочуть визнавати сексуальну залежність зі страху осуду.


3. Думки про секс нав'язливі і порушують нормальне життя. Всепоглинаючі думки про секс, будь то мастурбація чи статевий акт, відволікають страждальців від повсякденних справ і всіх інших інтересів. При цьому людина може не усвідомлювати свою залежність від сексу.

4. Зрада зовсім не завжди супроводжує сексуальну залежність. Зустрічаються випадки, коли, наприклад, чоловік сексуально залежний від власної дружини. Це призводить до проблем, так як залежність змушує хворого розцінювати іншу людину виключно як об'єкт для задоволення бажань.

5. Часто жінки-жертви сексуального насильства в дитинстві схильні до сексуальної залежності. Здається, що це суперечить здоровому глузду, але при сексуальному насильстві дитина може плутати кордони сексуальності і не усвідомлювати, що сексуальна залежність - це нездорова поведінка.

6. Наркомани також часто страждають від сексуально-залежної поведінки, як під час самої наркоманії, так і після кидання, коли залежність від сексу стає заміною залежністю від наркотику.

7. Люди з любовної залежністю також можуть страждати від сексуальної залежності. У цьому випадку вони використовують секс, щоб отримати любов і стати абсолютно залежним від іншої людини.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати