10 невеликих і дуже цікавих фактів про Канаду і канадців

Дональд Трамп переміг у президентському марафоні в США, в зв'язку з чим жителі Америки "повалили" сайт імміграціної служби "Кленового листа". Я ж не буду вдаватись у подробиці і політику США й самого Трампа, а лише розповім вам декілька коротеньких та цікафих фактів про саму Канаду та про її жителів.


1. Назва Канади походить від індіанського слова «село». Через чотири століття це «село» - одна з найрозвиненіших країн планети!


2. У Канаді вперше в світі був зведений злітно-посадочний майданчик, призначена для НЛО. Чи приземлялися на неї кораблі інопланетних цивілізацій невідомо, але подивитися на незвичайний майданчик можна і сьогодні в місті Сейнт-Поул - це один із потужних центрів туристичного тяжіння і натовпи іноземців відвідують це місце щодня.

3. Ще одне цікаве місце в Канаді - острів Сейбл, знаменитий на весь світ тим, що він постійно дрейфує, змінюючи своє географічне розташування. Це відбувається за рахунок того, що він омивається одночасно декількома морськими течіями. За старих часів цей острів був відомий як «пожирач кораблів».


4. Біля невеликого містечка Черчилл мешкають білі ведмеді, нерідко ці гіганти заходять в місто. Для їх вилову і видворення за межі міста навіть створена спеціальна служба. На порозі багатьох будинків лежать спеціальні килимки - це шматок фанери, куди вбиті цвяхи. Цвяхи кладуться до верху вістрям, щоб відлякати тварину, яка вирішила поласувати запасами провіанту, а то і самим господарем оселі. 


5. У Канаді обожнюють морські гонки, тільки замість човнів або байдарок місцеві жителі використовують звичайні ванни, до яких кріпиться двигун для човна.

6. Щовесни канадські прерії Манітоби стають морем розмноження тисячі змій. Там вони збиваються в купу і довго гріються на сонці. Це вважається найбільшим збором змій в світі. Після довгої зимової сплячки вони виповзають на свіже повітря, щоб погратися на сонці і спаруватися.


7. Як відомо канадці - палкі шанувальники хокею. Згідно з традицією, кожному з учасників команди (в разі виграшу) видається на добу кубок. До речі, в історії канадського хокею зафіксовано два випадки, коли кубок використовувався для хрещення немовлят.


8. У Торонто розважати музикою і піснями пасажирів міського метро можна виключно професійним музикантам - для цього вони повинні пройти обов'язкове прослуховування. Після позитивної відповіді комісії їм буде видано ліцензію, вартістю в 150 канадських доларів. 


9. В ніч повного місяця, коли вода відступає через потужний відлив, інуїти (корінні індійці) збирають мідій під льодом. Потрібно відзначити, що промисел цей дуже ризикований і можна провалитись під лід.


10. Тут знаходиться один з найбільших водоспадів світу - Ніагарський - який привертає маси туристів. Також його люблять і самогубці: згідно зі статистикою кілька людей в тиждень намагаються зробити там спробу суїциду.
Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати