7 цікавих фактів про головний напій Нового року - шампанське

Щорічно в світі випивається близько 3 млрд келихів шампанського. Менежери не впускають можливості збільшити цю цифру, а я лише розповім про цікаві факти, які стосуються цього золотистого напою.

«Я п'ю шампанське, коли щаслива і коли сумую. Іноді я п'ю його, коли мені самотньо. Коли я в компанії, шампанське просто необхідно. У всіх інших випадках я до нього не торкаюсь, якщо мене не мучить спрага »- так за всіх жителів Шампаню (регіон в Франції, де винайшли цей чудовий напій) висловилася в середині XX століття Емілі Боллінже, яка очолювала фірму з виробництва ігристого напою.

1. У містечку Овілле, в 20 км від Реймса, келар бенедиктинського абатства П'єр Періньон в 1670 році придумав технологію Recoupage - купажування (з'єднання декількох сортів винограду) ігристого вина, а також Boughage і Ficelage - розлиття ігристого вина по пляшках і закупорювання їх пробкою.


Абатство (Ця інформація базується в 650 році), в якому експериментував знаменитий чернець, закрито після Великої французької революції. Його будівлі знаходяться зараз в приватній власності. Кращим пам'ятником бенедектіанцю, сьогодні служать навколишні місто мальовничі виноградники, дегустаційні бари і штаб-квартири кращих виноробних компаній.

2. До другої половини XIX століття всі ігристі шампанські вина були солодкими. Через надмірне бродіння 40% пляшок вибухали, а закупникам при відборі товару для безпеки пропонувалися маски, подібні до тих, що носять фехтувальники.


Сухе шампанське - брют - винайшла Реймська вдова Луїза Поммера. Інша Реймська вдова - Ніколь Кліко де Понсарден придумала техніки Remuage - витримки з утворенням осаду і Degorgement - видалення осаду. Щоб очистити шампанське від надлишку дріжджів, пляшки спочатку під кутом зберігають в крейдяних підвалах, а потім, відкривши пляшку, акуратно видаляють скупчені у горлечка дріжджі.

3. Найбільші пляшки для шампанського носять імена персонажів Старого Завіту:


  • Мелхиседек: 30 л = 40 звичайним пляшкам. Мелхиседек - первосвященик і цар Саліма.
  • Голіаф: 27 л = 36 звичайним пляшкам. Голіаф - воїн филистимлян, суперник біблійного царя Давида.
  • Соломон: 18 л = 24 звичайним пляшкам. Соломон - син Давида, цар Ізраїлю.
  • Навуходоносор: 15 л = 20 звичайним пляшкам. Навуходоносор - вавилонський цар, який підкорив Юдею.
  • Балтазар: 12 л = 16 звичайним пляшкам. Балтазар - вавилонський цар, за правління якого Вавилон був захоплений персами.
  • Салманазар: 9 л = 12 звичайним пляшкам. Салманазар - ассірійський цар, який воював з Ізраїлем.
  • Мафусаїл: 6 л = 8 звичайним пляшкам. Мафусаїл - один їх біблійних праотців, який прожив згідно з Біблією 969 років.
  • Єровоам: 3 л = 4 звичайним пляшкам. Єровоам - цар Ізраїлю.

4. Найбільше в світі сховище шампанського знаходиться в Еперне, за що місто неофіційно називають «столицею шампанського». Під його вулицями проходять 110 кілометрів тунелів, в яких знаходиться 200 млн пляшок шампанського.


Значна частина запасів ігристого вина зберігається в льохах під головною вулицею міста - Авеню де Шампань, на якій розташовані штаб-квартири відомих виноробних компаній.

5. Виноград для шампанського збирають на початку вересня, раніше, ніж для інших вин, щоб грона не встигли накопичити цукор. Для шампанського використовують три сорти винограду - «піно нуар», «шардоне» і рідше «піно-Минье». Якість фінального напою визначається за бульбашками. Чим дрібніші бульбашки, тим воно краще.


6. Вид пробки від шампанського придбав згодом план міста Труа, середньовічна столиця Шампанюю. Колись тут проходили знамениті шампанські ярмарки, а місцевими торговцями була винайдена одиниця ваги - тройська унція. Вона дорівнює 31,01 грама і застосовується зараз в основному для вимірювання ваги дорогоцінних металів.


7. Шампенуа. Так називають набір закусок, які пропонують до шампанського в дегустаційних барах. Їсти їх слід зліва направо, переходячи від овочів до м'ясного рулету і сиру, закінчуючи солодощами. За обідом шампанське в залежності від смаку подають і до закусок, і до головних страв (в тому числі і до м'яса), і з десертами.


Крім того, шампанське традиційно поєднується з хрусткими рожевими бісквітами. Винайшли їх в Реймсі у 1691 році. Спочатку бісквіти були білого кольору і випікалися з ваніллю. Кармін (натуральний барвник з кошенілі), що надає бісквіту рожевий колір, стали додавати, щоб замаскувати зернятка ванілі. Ваніль сьогодні вже не використовують, а ось рожевий колір став фірмовим для реймского печива. Його умочують в келих, щоб сухі коржі розм'якшилися і ввібрали смак та аромат вина.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати