Вчені розповіли, чому жінки стогнуть під час сексу

Сексологи з'ясували, що є причиною бурхливих жіночих стогонів під час статевого акту. Стаття про це опублікована на сайті американського порталу CNN.

Вчені розповіли, що за допомогою викриків жінки підказують партнеру, що чоловік все робить правильно і вона дійсно отримує задоволення. Так як прямі вказівки під час сексу можуть збити партнера з потрібного настрою, представниці прекрасної статі вдаються до допомоги подібного звукового супроводу.

Крім цього, власні стони часто збуджують самих жінок і допомагають їм досягти оргазму. При цьому сексологи радять чоловікам також кричати від задоволення під час сексу, щоб повідомити своїй дамі про те, що вона робить йому приємно. Дослідники з'ясували, що гучні заняття любов'ю позбавляють деяких людей від нудьги і втоми, а також від болю і дискомфорту під час сексу.

Однак фахівці попереджають, що симулювати задоволення і змушувати себе стогнати не варто. У таких випадках партнер відчує помилкову впевненість в тому, що робить протилежної статі приємно, і перестане шукати ті чи інші варіанти для досягнення вами істинного оргазму.

Як з'ясувалося, люди не самі придумали видавати крики під час сексу - це закладено в нас природою. Недавні дослідження показали, що самки приматів також видають різні звуки під час статевого акту, щоб порушити свого партнера.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати