Сьогодні в Україні відзначають день народження радіо, телебачення і зв'язку

Сьогодні, 16 листопада в Україні відзначають День радіо, телебачення і зв'язку. Свято встановлене відповідним Указом Президента України Леонідом Кучмою в 1994 році.

Радіо, телебачення та зв'язку - це три вікна в громадський мир, і людина користується кожним з них. Технічний прогрес досяг таких висот, що сьогодні ніхто не може уявити себе без стільникового телефону. Приходячи додому, ми, навіть не замислюючись, вмикаємо телевізор. Перебуваючи в машині або громадському транспорті, слухаємо радіо.

День працівників радіо, телебачення і зв'язку України за традицією відзначають понад 250 тисяч фахівців у сфері зв'язку та інформації, а саме: співробітники більше 1000 операторів зв'язку, 500 організацій, що надають послуги через мережі інтернету, 15000 відділень поштового зв'язку.

Ще в країні відзначають Міжнародний день терпимості. Святкують ті, хто дотримується принципів ненасильства, толерантності, проявляє повагу і розуміння до людей. У деяких країнах в цей день проводиться збір коштів для біженців.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати