Перша в світі секс-лялька чоловічої статі довела журналістку до оргазму

Американська компанія Sinthetics випустила першу в світі секс-ляльку чоловічої статі, про це розповіли в свіжому виданні журналу Cosmopolitan. Журналістка Vice випробувала іграшку на собі і поділилася відчуттями від сексу з нею. 


Журналістка Карлі Скіортіно, відома за своїми колонкам на тему відносин, розповіла про свій статевий акт з секс-іграшкою. Як зізналася дівчина, їй сподобався секс з неймовірно реалістичною лялькою, у якій виявилося приємне на дотик тіло і навіть волосинки на ньому. Інтим з нею практично не відрізняється від статевого акту з справжнім чоловіком, за винятком того, що дівчина може повністю контролювати процес.

Творці секс-іграшки сподіваються, що вона допоможе вирішити нагальну проблему з нестачею сексуального задоволення у представниць прекрасної статі. У компанії Sinthetics зізналися, що в даний час у них купують таку ж кількість нових ляльок-чоловіків, як і більш звичних ляльок-жінок. 


Як стало відомо, одну таку ляльку вже придбала зірка фільмів для дорослих Джессіка Райан і стала знімати з неї відверті ролики. За словами порноактриси, з манекеном вона має набагато менше проблем - адже з ним навіть не потрібно домовлятися про побачення.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати