Україна відзначає третю річницю Євромайдану: День Гідності та Свободи

21 листопада в Києві і інших населених пунктах України відбудуться меморіальні, урочисті та культурно-мистецькі заходи за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, народних депутатів, учасників революційних подій в Україні в 2004, 2013-2014 роках, учасників антитерористичної операції на Сході країни, повідомляється на сайті Міністерства культури.


У цей день відбудеться покладання квітів до пам'ятників та пам'ятних знаків Героям Небесної Сотні, полеглих учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях. Протягом листопада-грудня 2016 року проводитимуться круглі столи, лекції та дискусії про масові акції протесту, їх значення для розвитку громадянського суспільства. Українські дипломатичні установи в різних країнах світу також проведуть меморіальні заходи за участю української діаспори, щоб вшанувати пам'ять учасників і героїв Революції гідності. На прохання управління національної поліції та Управління держохорони в Києві КМДА обмежить рух автомобілів і громадського транспорту центральними вулицями української столиці. 


Напередодні ввечері, 20 листопада, президент України Петро Порошенко привітав українців з Днем Гідності та Свободи. Перед Днем гідності і Свободи президент у своєму зверненні нагадав, що євромайдан зібрався "без будь-яких політиків". А після побиття перших учасників "Беркутом" на вулиці вийшли мільйони українців. За його словами, після перемоги Революції гідності над режимом виявилося, що від державного апарату "залишився тільки штурвал, та й той гнилий". Порошенко підкреслив, що в економіці, щоб уникнути дефолту і катастрофи, уряд не мав ніякого іншого виходу, як вдатися до жорстких і непопулярних заходів, на які сусіди України пішли ще в 90-х. На початку листопада 2014 року президент України Петро Порошенко підписав указ про святкування країні Дня Гідості та Свободи 21 листопада - в річницю початку акцій на підтримку підписання договору про асоціацію з Європейським Союзом, які переросли в Революцію під назвою Євромайдан. Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати