На що дійсно спроможна найтехнологічніша зброя у світі

Збройні сили по всьому світу стурбовані створенням і тестуванням футуристичного зброї, завдяки якій можна буде легко вигравати війни і вести боротьбу против тероризму. Від гвинтівок, здатних стріляти під водою, до гармати, готової засліпити ворога на відстані в кілька кілометрів: ось кілька зразків найкрутішої зброї на сьогоднішній день.

CornerShot


Такими напівавтоматичними пістолетами і гранатометами забезпечують війська спецпризначення. Система CornerShot дозволяє уразити ціль не виходячи з укриття. 

FN 5-7


Цей ствол славен своєю здатністю пробивати найпотужніші бронежилети. Власне, такий пістолет настільки крутий, що навіть в Америці з їх знаменитими поправками, цивільний може купити такий агрегат лише з гумовими набоями.

KRISS Vector


Дуже легкий пістолет-кулемет, віддача якого знижена майже на 95%.  Стрілець може вражати цілі дуже і дуже ефективно, причому з великою швидкістю.

XM25 CDTXM-25


Гвинтівка являє собою гранатомет, снаряди якого можуть бути сдетоновані дистанційно. Для того, щоб боєць розумів, куди впала граната, кожен снаряд оснащений димовим детонатором. 

PHASR


Перед вами - справжнісінька лазерна гармата. Правда, нелетальної дії. PHASR застосовується для дезорієнтації і засліплення противника на декілька кілометів. Привіт пілотам ворожих ВВС.

Chiappa Rhino


На вигляд це звичайний револьвер - за великим рахунком, так воно і є. Інноваційна ж сама система віддачі: назад, а не вгору. Завдяки цьому нововведенню, Chiappa Rhino став в 7 разів точніше своїх побратимів по класу.

Bolt-Action 338 TP


TrackingPoint яляється американською компанією, яка виробляє гвинтівки з високоточною технологією вистрілу до мети і оптимізує фізичні настройки відповідним чином. Цей Bolt-Action .338 TP коштує близько $ 50 000.

Magpul FMG-9


Ця зброя виконана з легких полімерів і вміє складатися в невеликий, зручний для перенесення згорток. Забійної сили FMG-9 більше, ніж достатньо для закритих просторів.

ADS


ADS - штурмова гвинтівка, призначена для використання під водою. Гвинтівка здатна випускати до 700 пострілів в хвилину на дистанції в 25 метрів.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати