Хто кому належить у автомобільному світі бізнесу?

Майже тридцять років тому легендарний Лі Якокка передбачав, що до початку 21 століття в світі залишиться всього кілька автовиробників. Колишній президент Ford і Chrysler прекрасно бачив тенденції розвитку світового автопрому, і тому не дивно, що його передбачення практично повністю підтвердилося.

Це тільки здається, що в світі існує безліч незалежних автовиробників. Насправді ж переважна більшість автомобільних фірм входять в склади різних груп і альянсів. Якщо бути точніше, то Лі Якокка мав рацію у всьому - в даний час в світі дійсно залишилося всього кілька великих автовиробників, які фактично розділили між собою світовий автомобільний ринок.

Volkswagen володіє всім і вся: до цього списку ще варто додати Ducati, Lamborghini і Man.

Серед японський агломерацій домуніє Toyota.

Французи вірні собі і своїй краіні, ці два бренди належать державі і й досі їх ніхто не купив і не продав.

Конкурнети в Німеччині виглядають так: не забувайте, що Daimler найбільше грошей заробляє саме завдяки комераційному транспорту, а не Mercede'у, як всі думають!

Корейці давно захопили ринок США і не зупинились, а створили власний конкурент для Lexus, BMW, AUDI в лиці Genesis і поки справи у цих хлопців йдуть дуже добре.

Ford скромний, нескорий і простий, як і Америка.

GM вже не асоціється з Америкою, адже компанія зараз працює більше працює з корейцями, японцями і німцями.

Незважаючи на гучні бренди і імена, це найбільш хитка компанія нашого часу і я не здивуюсь, якщо якийсь там GM купить скоро Fiat, Jeep та Maserati.Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати