Як виглядає кордон між США і Мексикою?

Кордон між США і Мексикою тягнеться на 3169 км, перетинаючи пустелі, річки і міста від Тихого океану до Мексиканської затоки. Щороку 350 мільйонів чоловік легально перетинають кордон і ще 500 тисяч потрапляють в Сполучені Штати нелегально. На сторожі кордону стоять паркани з бетону і сталі, інфрачервоні камери, датчики, безпілотні літальні апарати і майже 20 тисяч американських прикордонників.

Сьогодні ми дізнаємося, що відбувається на кордоні США і Мексики і як вона виглядає. 

Великий приплив мексиканських мігрантів, які бажають потрапити в США і не мають можливість легально перетнути кордон, осідають в Тіхуані, Мексика. На фотографії: депортовані мігранти перелазять через паркан на американо-мексиканському кордоні в ході підготовки до 6 щорічного маршу мігрантів в Тіхуані, організовуваний з метою привернення уваги до проблем міграції, 2 лютого 2011 року. 


Праворуч - Мексика, зліва - США, Сан-Ісідро, Каліфорнія, 17 лютого 2012. 


Американські прикордонники недалеко від Сан-Дієго, Каліфорнія, 26 березня 2013.


На кордоні США і Мексики. Зліва - Тіхуана - місто на північному заході Мексики, найбільший в штаті Нижня Каліфорнія і найзахідніший у всій Латинській Америці, попереду - Тихий океан. 17 лютого 2012.


Кордон між США і Мексикою, що йде в Тихий океан, Тіхуана, Мексика, 22 вересня 2012. 


В даний час Мексика є основним іноземним постачальником марихуани, кокаїну і метамфетаміну в США, а мексиканські наркокартелі домінують на оптовому незаконному ринку наркотиків в США. 

Один із способів доставки наркотиків в США - вирити підземний тунель. Цей тунель веде з Мексики до Каліфорнії. Тут було вилучено 14 тонн марихуани, 16 листопада 2011 року.


Цей тунель вирити до кінця не встигли і його виявили. На кордоні США і Мексики, 6 грудня 2012. 


На околиці Тіхуани, 19 вересня Мексика 2009. Одні з 500 000, що потрапляють в США нелегально, чекають біля паркану, поки проїдуть американські прикордонники. 


Американський беспітотнік MQ-9 Predator B, що патрулює кордон 12 годин на день на висоті близько 5 800 метрів. Безпілотники шукають контрабандистів і незаконних мігрантів, 7 березня 2013. 


Пил від авто, які мчать уздовж американо-мексиканського кордону в 90 км від Сан-Дієго 30 липня 200.


Паркан на кордоні США і Мексики недалеко від міста Ногалес в Арізоні, 8 березня 2013. 

Уздовж кордону, з боку Мексики доставлено 276 таких монументів. Всі вони зведені в 1890-х роках.


Американський прикордонник в Ла-Хойя, штат Техас, 10 квітня 2013


Затриманий нелегал на ділянці кордону в штаті Техас, 11 квітня 2013.


 Невдала спроба нелегального перетину кордону у міста Юма, штат Арізона, 31 жовтня 2012. Розрахунок довжини пандусів виявився невірним, кут занадто гострим і автомобіль застряг. Висота огорожі тут - 4,27 м. 


Простенький парканчик на американо-мексиканському кордоні, збуджує бажання через нього перелізти. Район Національного парку «Органний кактус». 


На кордоні США (ліворуч) і Мексики (праворуч). Гра в волейбол, 14 квітня 2007. 


У багатьох місцях американо-мексиканська межа у вигляді зборів і охоронюваних доріг просто закінчується, щоб знову початися через кілька кілометрів. Це дуже чітко видно з повітря, наприклад, на південному сході штату Арізона, де дорога, що служить кордоном, закінчується на схилі пагорба. 


Прикордонна зона у міста Ногалес, Арізона, 6 липня 2012. 


Наркотики з Мексики в США везуть такими обсягами, що без транспорту не обійтися. Ось прикордонники зловили баггі з причепом, повним марихуани (близько 100 кг). При наближенні прикордонників водій кинув добро і зник. 


У пошуках кращого життя. Нелегали перетинають кордон у міста Ногалес, Арізона, 28 липня 2010. 


Американсько-мексиканська межа, штат Арізона, 10 листопада 2010. Деякі живуть прямо в декількох метрах від чужої території. 


Зліва - пустельна зона недалеко від американського міста Юма, штат Арізона, праворуч - містечко Сан-Луїс-Ріо-Колорадо, Мексика. 


Зигзагоподібне водосховище Амистад на річці Ріо-Гранде, що є частиною кордону. 


А ось і нелегали, які намагаються перепливти через річку Ріо-Гранде в напрямку штату Техас, 11 квітня 2013. 


Мігранти їдуть на даху поїзда, прямуючи до американо-мексиканському кордоні, 29 квітня 2013 р До речі, мігранти часто стають об'єктами злочинних угруповань, які викрадають їх, щоб отримати викуп. 

Офіційний контрольно-пропуску пункт, що зв'язує Сьюдад-Хуарес в Мексиці (внизу) з американським містом Ель-Пасо в штаті Техас, 16 лютого 2010.


Розділені. Жінка спілкується з чоловіком через паркан на кордоні 28 липня 2010. Швидше за все, одному з них вдалося перейти кордон, іншому - ні. 


Затриманий автомобіль, битком набитий марихуаною для американського ринку. Штат Техас, 11 квітня 2013.

 

Спійманий при переході кордону наркоторговець. Можливо, з того самого затриманого автомобіля. Штат Техас, 11 квітня 2013. 


Прикордонники, які патрулюють свою ділянку на околиці Сан-Дієго, штат Каліфорнія, 1 липня 2010 Фотографія зроблена на довгій витримці. 


Світанок на кордоні США і Мексики, 14 березня 2009. Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати