Домен EX.UA продається за 1 мільйон доларів

1 грудня, припинив роботу файлообмінник EX.UA. На головній сторінці сайту з'явилося повідомлення про продаж домену. Ціна - 1 мільйон доларів США. Представники проекту обіцяють, що отримані з продажу гроші витратять на термінові і невідкладні дитячі операції.

Чому продають 

За інформацією з сайту, домен виставили на продаж, тому що власники тримають своє слово, не збираються переносити сервера за кордон, назавжди і остаточно закривають свій проект. 

Ціна запитання 

Заявлена ​​ціна домена звичайно завищена. Швидше за все це зроблено для того, щоб конкуренти не викупили ім'я. Реальна вартість порталу оцінюється в 80-100 тисяч доларів США. А якщо хтось і наважиться витратити такі гроші, то серйозно допоможе хворим дітям. На сайті повідомляється, що контролем використання грошей в разі продажу домену, займеться відома міжнародна аудиторська компанія. Яка точно не повідомляється. 

Новому проекту бути 

Представники EX.UA розповіли, що скоро запустять окрему закриту платформу, де розмістять свій контент, покращать можливості сервісу і додадуть продуктивності. Про новий проект і його назві представники компанії розкажуть 21 грудня цього року. 

Пошта поки працює 

На численні прохання користувачів, творці EX.UA продовжувати роботу поштової служби до 31 грудня. З нового 2017 року пошта продовжить працювати, але на новому домені. Про нього розкажуть пізніше.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати