Як Дональд Трамп подарував російському таксисту квартиру в Нью-Йорку?

Сталося це в 1993-95 роках. 

Одної глибокої ночі російський виходець, який проживає в Нью-Йорку і працює водієм на лімузині, проїжджаючи по Garden State Highway (шосе, що веде в Атлантік Сіті), помітив припаркований лімузин, такий же, як і у нашого героя, але зі спущеним колесом. Чоловік міг би проїхати, не зупиняючись, адже він отримав виклик, але водій не зміг проїхати повз, не надавши допомоги побратиму по шоферській професії.


Лімузин, що стоїть зі спущеним колесом був один в такий же, як і у нашого героя. Чоловік зупинився, допоміг заморочений водію - американцеві поставити запаску і помітив як самотній пасажир лімузина з цікавістю спостерігав за тим, що відбувається і за злагодженими діями небайдужої людини.

- Чому ти йому допомагаєш? - Запитав пасажир 

- Це нормально, зупинитися для допомоги і допомогти людині, що потрапила в біду. На дорозі слід виручати один одного. - Відповів водій.


Водії попрощалися, потиснули один одному руки і роз'їхалися, поспішаючи кожен по своєму завданню.

Яке ж було здивування нашого героя, коли він через пару днів приїхав з роботи додому і виявив абсолютно позбавлену дару мови дружину. Вона тримала в руках лист з банку, в якому містилося повідомлення на сухому мовою клерків:

«Ваш мертгейдж (іпотека) за будинок повністю оплачена» 

Почали з'ясовувати як же так, хто «винен». 

З'ясували.

Пасажиром зламаного лімузина був Дональд Трамп.Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати