5 істот, які можуть раптово вилізти з твого унітазу!

Кожен хоче стабільності в своєму унітазі. Тому що унітаз - це гаджет, налаштований тільки на прийом. Але ось перелік істот, які можуть зайти до тебе в тил через каналізацію цього не відають. Як з цим жахом боротися, я теж зараз розповім.

Щур


Одна жінка сиділа на унітазі в лондонській квартирі, коли хтось вкусив її в сідницю. Будучи англійкою, вона не стала вмирати від жаху, але сказала «О!» І вивчила проблему. Проблемою виявився велика чорний... (ні, не те, що ви подумали) щур, причому з унітазу вже лізли її родичі. Жінці довелося утримувати кришку до приїзду поліції, щоб щури не окупували туалет повністю.

Змія 


А в Ізраїлі один чоловік сидів на унітазі і читав газету, коли хтось вкусив його за пеніс. Чоловік вважав це ненормальним і мав рацію: порушником спокою стала велика чорна змія. В якомусь сенсі йому пощастило: змія виявилася неотруйною. Але інтерв'ю він роздавав вже в лікарні. Про зміну свого ставлення до орального сексу чоловік не згадував.

Жаба

Також преса повідомляє, що одна дівчина сиділа на унітазі і спілкувалася зі смартфоном, чи з коханцем, хто там її знає! А коли встала і, будучи цікавою від природи, заглянула в унітаз, щоб оцінити свій внесок в екосистему, знайшла там, крім чогось іншого, невелику жабу. Жаба не заподіяла шкоди, але обидві учасниці подій зазнали моральної шкоди.


Куниця 

А в Одесі школярка молодших класів викликала рятувальників, заявивши про куницю в унітазі. Прибулі фахівці, напевно вже передчували компенсацію за помилковий виклик, були вражені чесністю дівчинки: з унітазу дійсно намагалася вилізти куниця. Всіх врятували, але день був зіпсований.

Прапорщик

Армійська притча говорить, що один прапорщик впустив в санітарно-технічний отвір військовий квиток. І довелося йому надіти загальновійськовий захисний комплект, щоб дістати документ. Поки він нишпорив у культурних шарах, що залишилися від багатьох закликів, зверху присіли два бійця і стали між собою обговорювати його, прапорщика, достоїнства і недоліки. Чому прапорщик розсердився і почав метати шматки культурної породи від низу до верху в сідниці військовослужбовців ніхто не знає. Один з рядових врятувався втечею, інший впав у здивування і пізніше звернувся за медичною допомогою.


Як вони сюди потрапляють 

Майже всі ссавці, земноводні і плазуни, яким випадає доля застати людину зненацька, проникають з колектора через каналізацію подібним чином. Вони пробираються по горизонтальних трубах без різких вигинів, які розташовані на перших поверхах будівель. Тому на верхні поверхи щури і куниці зазвичай не добираються. Але зниклі з тераріумів змії, а особливо пітони і удави, можуть забиратися і по вертикальних трубах. Втім, в нашому кліматі змії втрачають свою бадьорість поза квартири вже через годину-другу.

Що робити, якщо там щось ворушиться

Спусти воду. Якщо навіть це настирливий пітон, ти затримаєш агресора.

Долий в унітаз рідину для чищення сантехніки. Щуру стане складніше плавати без плівки жиру на шерсті. 

Закрий кришку унітазу і утримуй до приїзду рятувальників. 


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати