Дизайнери Apple змінили лондонський готель до Різдва

Легендарний готель Claridge's в лондонському районі Мейфер славиться дуже винахідливим підходом до різдвяного оформлення інтер'єру і фасаду. У цьому році готель вирішив здивувати гостей інсталяцією, в якій змішуються природні мотиви і сучасні технології. 


Цей чарівний ліс придумала пара одних з найбільш впливових дизайнерів світу - Марк Ньюсон і сер Джоні Айв з компанії Apple - у співпраці з британським архітектором Майклом Хауеллс.

«Лісовий» ефект виходить за рахунок того, що світлові короби, встановлені в лобі, проектують чорно-білі фотозображення покритих снігом беріз. Під навісом з натуральної зеленої шотландські сосни, світло перемежовуються зі справжніми і сфотографованими березами і ялинами.


«Мало що можу бути так само чистим і красивим, як природа, так що це стало нашою відправною точкою - поєднання природи і технологій. Ми прагнули створити всеохопне відчуття чарівництва, віддаючи данину традиції і не залишаючи без уваги майбутні зміни », - розповіли дизайнери про свою роботу.


Сьомий рік поспіль лондонський готель запрошує впливових гостей, які пропонують своє бачення дизайну різдвяної ялинки. У попередні роки ялинку в Claridge's оформляли представники таких відомих брендів, як Burberry, Dolce & Gabbana і Dior.Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати