Скільки коштує найдорожчий у світі чай?

Чай, назва якого перекладається як «велика червона мантія», є різновидом китайського чаю Wuyi Oolong. За припущеннями, є одним з найбільших секретів династії Мін: завдяки йому, кажуть, була вилікувана хвора мати імператора. Він володіє цілющими властивостями, також відомо, що такий чай не можна знайти в продажу - це цінне китайське національне надбання підноситься в якості подарунка почесним гостям.


Da-Hong Pao

вартість за 1 кг - 1.200.000 доларів

За кольором висушеного листа чай бурий з бордовим і зеленим відтінками, має насичений, з солодким присмаком, смак. При наступних заварка смак, колір і аромат чаю змінюються: спочатку насичений, з елементом терпкості, потім в ньому проявляються більш легкі, фруктові відтінки. Колір чайного настою від темно-золотистого до насичено-бурштинового.

Процес виробництва та хун пао укладається в кілька стадій:

  • Збір. Сировину збирають один раз на рік з 1 по 15 травня. Зривається гілочка з першими 4 листками. 
  • Підв'ялювання. Сировину розкладають на відкритому повітрі або в провітрюваному приміщенні тонкими шарами на кілька годин для того, щоб вони втратили частину вологи і стали м'якими, придатними для подальшої обробки.
  • М'яття і ферментація: лист обережно мнуть вручну (або у великих обертових барабанах) для того, щоб з нього виділився сік, а кисень потрапив всередину листа (що прискорює ферментацію). Після цього листя залишають на деякий час безпосередньо для ферментації.
  • Обжарка: майстер визначає, коли потрібно зупинити ферментацію, і потім лист відправляється на обсмажування, яка руйнує ферменти, припиняє процес ферментації. Обжарка відбувається в гарячому котлі протягом декількох хвилин.
  • Поздовжнє скручування.
  • Остаточна сушка. Робиться для того, щоб з листа пішла зайва волога і зафіксувалася його форма. Після цього виходить напівфабрикат, який називають Мао Ча (毛茶).
  • Відривання живців. Протягом усього літа селяни відривають листочки від держака, сортують його і купажируют.
  • Повільне прогрівання над вугіллям (Хун Бей 烘焙). Це фінальна стадія виробництва утёсних чаїв. Приблизно протягом доби чай прогрівається в спеціальних плетених кошиках над вугіллям. Температура якого регулюється шаром попелу над вугіллям. Вугілля протягом всього часу кілька разів змінюються..

Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати