Барак і Мішель Обама в останній раз прикрасили Білий дім до Різдва

У ці вихідні Мішель Обама зустрічала останню різдвяну ялину для Білого дому в якості першої леді США. Скоро тут оселиться Дональд Трамп з Меланією, а поки Різдво в Білому домі відсвяткує подружжя Обами. Як і раніше, Мішель Обама заручилася підтримкою дизайнера Брайана Рафанеллі, щоб прикрасити Білий дім і привнести в святкове оздоблення елементи своїх кампаній та ініціатив в галузі охорони здоров'я та освіти.


Те, що різдвяні прикраси в Білому домі в цьому році виявилися дуже особистими для Мішель Обами, - це м'яко сказано. У Червоній і Зеленої кімнатах в декорі присутні фрукти і овочі, які уособлюють дар міцного здоров'я. Тут також є бджолині орнаменти, які вказують на вулик, який вона побудувала на території Білого дому. У бібліотеці Рафанеллі і Мішель Обама додали в декор такі освітні інструменти, як лінійки, кольорову крейду і олівці. Крім того, в орнаментах було вписано слово «дівчинки» на 12 різних мовах в честь освітньої ініціативи Let Girls Learn.


У минулому році різдвяний декор Білого дому був присвячений захопленню Мішель Обами модою, і до нього доклали руку Кароліна Еррера і Дуро Олову. Цього року Рафанеллі постарався вловити дух того, що Мішель Обама любить найбільше. Церемонія інавгурації 45-го президента США Дональда Трампа пройде 20 січня 2017 року Вашингтоні. Від адміністрації Обами в Білому домі залишаться неймовірно красиві і яскраві різдвяні прикраси.Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати