25 позитивних речей, які відбуваються в світі прямо зараз

Чи готові ви до позитивних речей у своєму житті? Хоча може здаватися, що весь світ тріщить по швах, але це насправді, в більшості головах, ілюзія, створювана соціальними мережами і цілодобовими випусками новин. 

Все, що відбувається насправді набагато, набагато, набагато краще, ніж будь-коли в історії людства ... незалежно від того, що говорять ваші бабусі і дідусі. Перед вами - 25 позитивних речей, які відбуваються в світі прямо зараз!

25. У 1850 році тільки 10% населення Землі вміли читати. На сьогоднішній день читати вміють 84%.

24. Пік видобутку нафти був вирахуваний неправильно. Насправді у нас нафти набагато більше, ніж ми думали. Це дає нам більше часу для того, щоб відучитися від неї. 

23. Завдяки Фонду Білла і Мелінди Гейтс (Bill and Melinda Gates Foundation) поліомієліт вже майже подоланий. 

22. Безумовний основний дохід в даний час випробуваний в деяких країнах (Швейцарія, Фінляндія, Канада). 

21. Нещодавно в Бірмі вперше більш ніж за 50 років з'явився демократично обраний прем'єр-міністр. 

20. У період з 2000 по 2015 рік майже всі цілі тисячоліття, поставлені перед собою Організацією Об'єднаних Націй, були досягнуті (крім екологічних). Ці цілі охоплюють все, починаючи від зменшення рівня голоду і хвороб до запобігання війни і насильства. 

19. У 2000 році було зареєстровано 839.000 смертельних випадків через малярію. У 2015 році кількість випадків смерті дорівнювало вже 438.000. 

18. З кожним роком системи екстреної медичної допомоги стають все більш і більш доступними для більшої кількості людей. 

17. Мережа широкосмугового доступу в Інтернет за допомогою оптоволоконного зв'язку (Google Fiber) розширюється на все більше і більше міст. Скоро ми всі будемо мати доступ до блискавичного Інтернету. 

16. Рівень безробіття в США складає всього 4,9%, і цей показник лише покращується. Це один з найнижчих показників у світі. Крім того, зростають зарплати і, не дивлячись на недавні економічні спади, світова економіка в цілому розвивається і рухається вперед. 

15. Рівень убивств в США значно нижче, ніж було в 1980-х і 1990-х роках. 

14. Збільшується використання поновлюваних джерел енергії. У Німеччині в 2000 році лише 6% джерел енергії були поновлюваними. У 2015 цей показник збільшився до 33%. 

13. Більше дітей у світі, ніж будь-коли раніше, мають доступ до інформації, а відповідно і до утворення, завдяки швидкому поширенню Інтернету. 

12. В даний час існує вакцина проти лихоманки денге, яка нещодавно пройшла перші клінічні випробування на людині з ймовірністю успіху 100%. 

11. Нідерланди були змушені закрити кілька в'язниць, тому що в країні немає достатньої кількості ув'язнених для відбування покарання. 

10. Війни стали набагато менш жорстокими, ніж були. Щоб дати деяку перспективу: під час громадянської війни в США було втрачено більше американських життів, ніж у всіх інших війнах Америки разом узятих. 

9. Нинішній рівень дитячої смертності нижче, ніж був коли-небудь в історії людства.

8. У 2015 році в Нігерії пройшли демократичні вибори, в ході яких переміг кандидат від опозиції. Це перший випадок, коли в Нігерії займає пост не та сама людина, що обрана на новий термін. Вибори були названі «новою віхою в історії» Африки.

7. Ситуація в Руанді, однією з найстрашніших трагедій Африки, швидко покращилася за останні 20 років після геноциду. Про неї навіть говорять, як про економічне і політичне диво. 

6. Рівень народжуваності, як очікується, стабілізується і населення Землі, за прогнозами, вирівняється до 10 мільярдів чоловік. 

5. З появою нових препаратів і методів лікування, рак з кожним роком стає все менш смертельним вироком. 

4. Тяжкі злочини стають все більш рідкісними по всьому світу. 

3. Рівень бідності стрімко скорочується. 

2. Середня тривалість життя в усьому світі збільшилася на 6 років. 

1. Озоновий шар насправді самовідновлюється.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати