Найепатажніші зірки нашого часу

Борат
  • 1396

  • 5

  • 0

Є реальні зірки, які залучають публіку своїми талантами, а є ті, які працюють на епатаж, найчастіше, у відсутності інших талантів. Ні, звичайно, багато хто з них співають, танцюють і все таке, деякі навіть роблять це досить непогано, але все-таки частіше публіка ахає від кожної їх чергової витівки, а не від виходу нового альбому. 

Епатаж (фр. Épatage) - навмисне провокаційна витівка або викликає, шокуюче поведінку, які суперечать прийнятим у суспільстві

Сергій Звєрєв


Стиліст Сергій Звєрєв пояснює своє епатажну поведінку спробою висміяти шоу-бізнес зірок. За його зізнанням, він модний лошара, що прагне зосередити увагу до вульгарності і несмаку в російському шоу-бізнесі.

Микита Джигурда


Джигурда пояснює свій епатаж тим, що він хоче привернути увагу публіки для більш серйозних філософських розмов, а залучити можна тільки епатирувавши за допомогою дивних витівок і нецензурної лайки.

Леді Гага


У плані подачі себе Леді Гага, мабуть, одна з найяскравіших у світі. Не дарма, поставивши на епатаж публіки себе, вона добилася популярності всього за 1,5 року. І хоча пісні її теж користуються популярністю, люди все-таки дивлячись на неї в очікуванні чогось екстравагантного в плані зовнішності і поведінки.

Майлі Сайрус


Була тиха, скромна дівчинка, але потім її понесло - купа епатажних витівок - оголення, непристойні пози, секс-іграшки, які вона носила прямо на концерті і таке інше. За словами самої Майлі - вона просто хоче показати всім, що виросла і має право робити все, що хоче.

Філіп Кіркоров


Філіп Кіркоров, на думку багатьох, є королем епатажу на російській сцені. Хоча багато хто схиляється до того, що його улюблений епатаж - перебір. Перебір з кольором, перебір з купою пір'я, блискіток і всієї іншої мішури. Але ж є і пісні не погані, але мабуть епатаж грошових виходить.

Борис Мойсєєв


Він сам себе називає «дитя пороку». І хоча останнім часом він, начебто, став розсудливим і став більш обачний до свого іміджу, раніше він міг собі дозволити практично будь-які витівки, про що неодноразово жалкував у багатьох інтерв'ю.

Нікі МінажБезглузді наряди, шокуюче поведінку, незвичайна фігура з деякими серйозно виступаючими частинами тіла - все це Нікі Мінаж, яка, між іншим, при всій зовнішній фріковатий, в рейтингу Forbes як найбагатша жінка-репер за всю історію репу.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати