Решти не потрібно! Бізнесмен оплатив мито на авто майже тонною дрібниці

Нік Стаффорд, бізнесмен з міста Лебанон, штат Вірджинія, вирішив заплатити податок на реєстрацію двох новеньких авто ... металевими монетами! Він привіз до Департаменту транспортних засобів Лебанон п'ять тачок монет загальною кількістю близько 300 тисяч штук і вагою близько 800 кілограм! За його словами, таким чином він просто вирішив доставити незручність транспортним чиновникам за те, що  півроку тому вони відмовилися дати йому потрібний телефонний номер.


Кілька місяців тому Ніку Стаффорд потрібен був прямий службовий телефон чиновника з Департаменту транспортних засобів, що відповідає за реєстрацію авто. Однак департамент відмовився надати йому номер, пославшись на те, що це службова інформація. Знадобилося кілька місяців і три судові процеси, щоб влада Вірджинії визнали його право на отримання цієї інформації. Але лише тепер Нік зумів помститися по-справжньому! Коли після покупки двох нових авто йому довелося заплатити податок в $ 3000, він привіз його в транспортний департамент на п'яти тачках. У них вмістилося 300 тисяч металевих монет - точна сума податку найдрібнішими грошима.

«Неважливо, платиш ти $ 300 тисяч податків в рік, як я, або $ 300, - написав Нік в соцмережах. - Основа будь-якої демократії - це прозорість роботи державних органів. Без варіантів".


Щоб заплатити податок дрібницею, Стаффорд, отримав в банку $ 3000 доларів монетами, найняв 11 робочих і заплатив їм $ 440 ($ 10 в годину кожному) за те, що вони розсипали ролики з монетами за допомогою молотків. Ще в $ 400 доларів йому обійшлися п'ять тачок, в які він пересипав монети. Стаффорд сподівається, що бюрократи з Департаменту транспортних засобів добре засвоять урок. «Становий хребет нашої демократії - прозорість і відкритість урядових служб. Я вражений, що така кількість людей не знає сили Закону про свободу інформації », - заявив він.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати