Крокодил, товсті пасажири і інші найнезвичайніші причини авіакатастроф

Ці історії здатні додати будь-якій аерофобії наліт ідіотизму!

Катастрофа Let L-410 Turbolet в Конго


Let L-410 Turbolet - невеликий пасажирський літак, який широко використовується в країнах Африки і Південної Америки в якості літаючої міжміського маршрутки. 25 серпня 2010 літак компанії Filair здійснював рейс з Кіншаси в Бандунду. Дотримуючись прийнятим в Конго нормам безпеки (точніше, їх відсутності), в аеропорту ніхто навіть не подумав перевірити багаж. Тому можна зрозуміти реакцію пасажирів, коли під час польоту з чиєїсь сумки виповз ... крокодил. На борту миттєво почалася паніка, люди кинулися до кабіни пілотів - і стали причиною перевантаження в носовій частині літака, що призвело до краху. В авіакатастрофі вижили лише двоє: один пасажир і злощасний крокодил.

Катастрофа Ту-134 в Куйбишеві


20 жовтня 1986 року Ту-134 «Аерофлоту» в штатному режимі слідував за маршрутом Свердловськ - Куйбишев - Грозний. Підлітаючи до аеропорту Курумоч, командир повітряного судна Олександр Клюєв вирішив показати свою майстерність і досвід іншим членам екіпажу і на спір виконати посадку наосліп, орієнтуючись лише на показання приладів. При повному схвалення товаришів по службі Клюєв задраїв вікна кабіни металевими шторками і почав зниження. Розрахунки пілота були невірними, і посадка була проведена на дуже великій швидкості. Шасі підломилися від удару об ЗПС, літак перекинувся, розвалився на дві частини і загорівся. З 94 чоловік, що знаходилися на борту, вижили тільки 24.

Катастрофа Boeing 727 в Іспарті


Boeing 727 турецької компанії Türk Hava Yollari пізнім вечором 19 вересня 1976 року робив стандартний домашній рейс зі Стамбула в Анталью. Командир лайнера Джалал Топчоуглу ненадовго відлучився з кабіни у своїх справах, довіривши управління другому пілотові. Той, в свою чергу, досить швидко побачив перед собою ЗПС аеропорту Анталії і почав зниження, не звертаючи уваги на показання приладів і відсутність дозволу диспетчерів, які взагалі не бачили літак на радарах. Гордий турок навіть встиг повідомити диспетчерам, що не має наміру слідувати їх вказівками, а буде довіряти своїм очам.

Топчоуглу, який повернувся в кабіну, моментально зрозумів, що другий пілот вже майже приземлився, але не на ЗПС, а на жваве шосе. І не в Антальї, а зовсім навіть в місті Іспарта, що знаходиться на 200 кілометрів на північ від. Спробувавши врятувати ситуацію, командир і пілот потягнули штурвали на себе - через це маневру літак сіпнувся, зачепив крилом пагорб і розвалився. Всі 154 пасажири і члени екіпажу загинули.

Катастрофа Boeing 757 під Пуерто-Плата


6 лютого 1996 року літак компанії Birgenair, що виконував рейс ALW 301 з Пуерто-Плата до Франкфурта-на-Майні, готувався до зльоту. Досвідчені пілоти Ахмет Ердем і Айвкут Гергини впевнилися в тому, що всі прилади працюють відмінно, і підняли лайнер в повітря.

Проблеми почалися через дві хвилини після зльоту. Командир повітряного судна зауважив, що покажчик швидкості на його панелі показував 650 км / год, а на панелі другого пілота - майже вдвічі менше, що призвело до відключення автопілота. Ердем і Гергини спробували взяти управління в свої руки, але було вже пізно: через втрату швидкості при зльоті лайнер увійшов в звалювання і через хвилину впав в Атлантичний океан, забравши життя 189 осіб.

Причиною несправної роботи покажчиків швидкості стали оси, що звили гніздо в трубці Прандтля - приладу для вимірювання динамічного тиску і обчислення швидкості літака.

Катастрофа Beechcraft 1900 Шарлотті


Як і згаданий вище Let L-410, Beechcraft 1900 використовується для місцевих рейсів, тільки не в Конго, а в США. 8 січня 2003 року літак, що виконував рейс авіакомпанії Air Midwest з Північної Кароліни в Південну Кароліну, впав через хвилину після зльоту, встигнувши піднятися на висоту 350 метрів. Загинули всі 19 пасажирів і два пілоти, а також був поранений працівник ангара USAir, на якого впали уламки.

Причиною катастрофи стала банальна вага ( точніше переваження). Виявилося, що середня вага пасажирів на 4 кг перевищував допустимі нормативи авіакомпанії. Також під час перевірки багажу загиблих з'ясувалося, що багато хто з них взяли на борт валізи вдвічі важчі, ніж офіційно дозволені правилами.

Катастрофа L-188 в Бостоні


Зіткнення з птахами - не рідкісна причина авіапригод. Найчастіше всі, крім птахів, залишаються живі, як це було, наприклад, в разі приводнення A320 на Гудзон після зустрічі зі зграєю гусей і Іл-12 на Волгу після зіткнення з качками. Однак ця зустріч «залізного птаха» зі справжніми пернатими стала фатальною.

4 жовтня 1960 року авіалайнер компанії Eastern Air Lines, що виконував рейс до Філадельфії, впав в Бостонскую бухту практично відразу після зльоту. В результаті проведеного розслідування з'ясувалося, що, відірвавшись від ВПП, літак врізався в зграю шпаків. Перелякані птиці примудрилися потрапити в три двигуни з чотирьох, позбавивши екіпаж можливості управління машиною. Незважаючи на те що евакуація почалася практично моментально, врятувати вдалося лише 10 з 62 осіб, що знаходилися на борту.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати