Як зрозуміти свій сон: сенс п'яти найчастіших сновидінь з точки зору психологів

Якщо тобі наснилася видра з обличчям і тілом Тимошенко, не шукай таємного сенсу. Але якщо сон повторюється, мозок хоче щось до тебе донести. Психолог і психотерапевт А. Паршин пояснив, що саме.

Тобі на груди сів депутат Ляшко, зв'язав руки і ніжно кусає за щоку

Головний закон сну: образи розуміються метафорично, почуття і відчуття - буквально. Іноді внутрішні органи сигналять через сон про неполадки. Задуха, тяжкість в руках і біль в щелепі можуть вказувати на проблеми з серцем.

Ти їдеш в плацкарті на Кариби, а колишня біжить по перону і стогне: «Вернись!»

Автор твого сну - ти сам. І всі персонажі - це ти. Тому, якщо тобі хтось наполегливо сниться, значить, у тебе з цією людиною залишилася незавершеність у відносинах.

Ти читаєш нобелівську лекцію і раптом усвідомлюєш, що на тобі тільки сандалі зі шкарпетками

Психоаналітики вивели емпірично, що сни, пов'язані з соромом і приниженням, відображають тривожність і перфекціонізм. Що, по суті, одне і те ж. Переглянь світогляд, інакше перейдеш до наступного пункту.

З твого кошмару вийшов Фредді Крюгер, щоб просто відсидітися в безпеці

Кошмари означають, що мозок не справляється з твоїми внутрішніми страхами і обробляє їх хаотично. Це ознака емоційного перевантаження або ознаки тривожного розладу.

Ти падаєш у прірву

Якщо цей сон настає відразу після засипання, можливо, ти перевтомився і мозок засинає раніше тіла. Часто це супроводжується посмикуваннями - невеликими судомами, від яких ти можеш прокинутися, але скоро заснеш знову.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати