Ти все життя неправильно користувався ось цим ящиком під плитою!

Дослідження, яке зробить переверот в світі борщу і гуляшів!

У конструкції багатьох плит передбачений ящик знизу, в якому господині зазвичай зберігають старі сковорідки, каструлі, муміфікованих тарганів та інші корисні в побуті предмети. Американський сайт LifeHacker опублікував статтю, яка відкриває завісу таємниці над істинним призначенням цього ящика.

Виявляється, цей ящик призначений зовсім не для того, щоб класти туди обридливий посуд, який з якихось причин поки що шкода викинути, а для того, щоб тримати в теплі приготовлену їжу.

Як вважає LifeHacker, це особливо зручно, якщо до тебе прийшли гості, а ти приготував для них ще якесь частування, крім пива. Туди ж можна покласти хліб, щоб трохи розігріти його перед подачею на стіл. Практично всі подібні ящики оснащені вентиляційними отворами, які контролюють потік повітря, тому хліб не висохне.

Правда, для довготривалого зберігання продуктів (довше 4 годин) такі ящики не підійдуть, тому що в теплій і - прости за каламбур - затишній атмосфері прекрасно розмножуються хвороботворні і гнильні бактерії.

Єдиний мінус (на думку виробників плит), що в цих ящиках не варто зберігати (а тим більше готувати!) папір і пластик.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати