Вони не пожартували. Так в найближчі роки будуть виглядати нові моделі Nissan

Назва Vmotion 2.0 відмінно підійде додаткам для смартфона або омолоджуючому крему. І все ж це концепт-кар Nissan. Втім, зв'язок з гаджетами і підтяжкою шкіри теж проглядається.

Приблизно такий могла б стати нова Teana. А може бути ще і стане - довжина концепту збігається з нинішнім поколінням седана до сантиметра. Головне ж завдання Vmotion 2.0 - натякнути тобі, на що будуть схожі серійні новинки Nissan в найближчі років п'ять.


Описувати зовнішність - заняття марне.  Так що дивись на знімки, а заодно відзнач поєднання м'якої пластики з потужними зламами і суворим видом оптики. А ось відсутності дверних ручок і дзеркал значення не додавай - їх в поспіху забувають зробити всі дизайнери. Потім вони завжди виправдовуються - мовляв, замість дзеркал відеокамери, а двері відкриваються і самі. В даному випадку навіть ефектно розорюються від центру.


Гігантської отвір відкриває вид на інтер'єр, який вражає сильніше зовнішності. Хочеться закликати святих і хапатися за портмоне. Вмерзлий в білизну передній панелі величезний екран замінює і щиток приладів, і дисплей медіасистеми. Та й кермо натякає: можеш дивитися в цей екран скільки хочеш, якщо там цікавіше, ніж в лобовому склі. Так-так, автопілот ProPilot сам довезе тебе до будинку і не буде клянчити чайові або хорошу оцінку.

Свій сенсорний екран є і на задньому ряду. Він вже не такий великий, тому пасажирам залишили чимало скла: вікна є навіть на стелі.


Невідомо, коли такі чуда будуть в Україні, а от в США, Британії та Швеції за декілька років планують повністю перейти на автопілом.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати