15 гарячих фактів про Дональда Трампа і його сім'ю

Недавня інавгурація 45 президента США Дональда Трампа наробила багато шуму в світі. Хтось радий, що він прийшов до влади, хтось обурюється з цього приводу, але байдужим не залишився ніхто!

Пропоную вам цікаві факти про новообраного президента Америки.

Щасливе прізвище

Прізвище «Трамп» в перекладі означає «Козир». Сам Дональд надзвичайно пишається своїм прізвищем і вважає, що саме вона приносить йому удачу. Тому більшість будівель, побудованих його компанією, названі на честь їх творця.

Вік Трампа 

Дональд Трамп народився в 1946 році і був обраний президентом США в 70 років. Таким чином, він став найстарішим президентом в історії Америки. До нього цей рекорд належав Рональду Рейгану, який став главою держави в 69 років.

Перший хмарочос 

Свою першу висотку Дональд побудував в 8 років. Тоді він взяв у старшого брата його конструктор і збудував з блоків будівлю вище себе зростом. Вона ще довго стояло в квартирі Трампів, оскільки Дональд намертво склеїв блоки спеціальним клеєм.

Трамп навчався у військовій школі 

У дитинстві Дональд був занадто активною дитиною, який не слухався батьків, і вони прийняли рішення віддати його у військову академію в Нью-Йорку. Сьогодні Трамп визнається, що йому там не подобалося, але саме в академії його привчили до порядку в усьому.

Зачіска президента 

Трам зумів зробити свою екстравагантну зачіску візитною карткою. Хоч багато хто і вважає, що на голові у нього перуку, сам Дональд відкидає ці чутки. До речі, його зачіска залишається незмінною з моменту його надходження в коледж. Завидна постійність!

Шкідливі звички

Дональд Трамп абсолютно не вживає алкоголю, кави і чаю. Однак він просто обожнює солодощі і не може втриматися від улюблених цукерок. Також Трамп спить всього по 3-4 години, що не заважає йому завжди бути бадьорим і працездатним.


Трамп надзвичайно гидливий 

Нинішній президент США терпіти не може рукостискань, але змушений обмінюватися ними сотні разів в день. Тому у нього в кишені завжди лежать вологі серветки. І так, він не соромиться ними користуватися на публіці!

Хобі Дональда Трампа 

Новоспечений президент США просто обожнює гольф. Він регулярно бере участь в різних змаганнях і навіть побудував кілька власних майданчиків для гольфу. Там він не тільки грає, але і зустрічається з партнерами по бізнесу, щоб обговорити робочі питання.

Улюблений вид спорту 

Трамп - палкий шанувальник реслінгу. Він часто присутній на боях і дружить із засновником «WWE» Вінсом МакМеном. Кілька разів Дональд навіть сам вів шоу і потрапив в Зал Слави реслінга.

Дружини президента 

У перший раз Дональд Трамп одружився в 31 рік на моделі Іваннні Зельнічек, а вдруге - в 47 років на актрисі Марлі Мейплз. Сьогодні Трамп щасливий у шлюбі з Мелані, яка народила йому сина! Цікаво, що всі його обраниці значно молодші, а перша і друга дружини - слов'янки.

Сім'я Трампа - його віддушина 

На питання про те, що робить його щасливим, Трамп завжди говорить, що це його дружина Меланія і діти. До речі, у президента п'ятеро дітей і вісім онуків, яких він дуже любить. Вони часто збираються всі разом на свята в його резиденції.

Всі діти Трампа - успішні люди 

Старші сини і дочки Трампа - успішні люди. Мабуть, найвідомішою персоною є найстарша Іванка Трамп, що стала моделлю і автором кількох книг. А молодшого сина Беррона Дональда навіть бере на свої наради і іноді запитує у нього порад!


Трамп досі закоханий в свою дружину 

Дональд одружений на Меланії вже 11 років, і його любов так само сильна, як і в день їхнього знайомства. Він каже, що його дружина сама вишукана і прекрасна жінка, як зовні, так і внутрішньо. Вона знає всі його слабкі сторони і всіляко підтримує у важкі часи.

Дональд Трамп любить зніматися в кіно

За плечима президента США безліч епізодичних ролей в комедійних фільмах, і він був двічі номінований на престижну премію «Еммі». У всіх ста своїх фільмах Дональд Трамп грає самого себе - бізнесмена і мільярдера. Також у нього є зірка на Алеї слави за організацію і участь в реаліті-шоу «Кандидат».

Трамп вірить в теорії змови

Абсурд, але президент США вірить, що дитячі щеплення можуть призвести до аутизму, і вважає, що вакцинація не обов'язкова. Крім того, Трамп заперечує глобальне потепління. «Вигляньте в вікно, там стало тепліше за останній час? Ні? Ото ж бо ж! »- Говорить Дональд.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати