Про проблеми Дубаю: на парковках накопичилась надмірна кількість покинутих «Феррарі»

Об'єднані Арабські Емірати - одна з найбагатших країн світу, але й там не все гладко. Проблеми, правда, вельми екстравагантні. Так настільки, що інші держави з радістю прийняли б такий удар на себе. 


В ОАЕ, і особливо в Дубаї, постійно зростає число люксових автомобілів, яких власники залишили покриватися пилом на парковках. За рік виявляють понад три тисячі таких авто. Поліція відвозить їх з очей геть, щоб продати на аукціоні за безцінь. Але все це нагадує бій з гідрою: прибираєш одну брудну «Феррарі», а на її місці з'являються ще дві.


Ви, напевно, подумали, що це "жирні" шейхи смітять машинами, коли купують нову. Однак справа не в цьому. Практично всі покинуті BMW, «Порше», «Мерседеси» та інші дорогі тачки раніше належали іноземцям - кваліфікованим фахівцям, які приїхали в Дубай заробляти гроші.


Комфортно влаштувавшись на березі Перської затоки, вони набирають кредити, щоб їздити на таких же розкішних авто і носити такі ж тяжкі годинники, як піддані Еміратів. Але якщо їх бізнес прогорає або просто фінанси починають виконання романсів, то над необачними емігрантами нависає реальна небезпека отримати тюремний термін.


В ОАЕ, як і в багатьох країнах, що живуть за законами шаріату, оформлення банкрутства не рятує від відповідальності. По суті, ця процедура для фізичних осіб взагалі не передбачена. А невиплата кредиту - це кримінальний злочин.


Для того щоб не загриміти за ґрати, невдачливі іноземці спішно відлітають додому і ніколи не повертаються. Тому-то більшість машин знаходять на парковках аеропортів.


Вже краще розлучитися з Ferrari Enzo, ніж замінити діловий костюм на тюремну робу.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати