Найбільші груди у світі

Борат
  • 8488

  • 5

  • 0

В основному жінки мріють про великі груди. Наслухавшись міфів про чудодійні властивості капусти, багато красунь мучилися, поїдаючи її в надії отримати значні форми, але все було марно, і кому за своєю природою було призначено мати великі груди, ті її і отримали, а іншим дівчатам довелося задовольнятися тим, що є.

Хоч багато і женуться за великим розміром грудей, є безліч жінок, з радістю готових помінятися зі страдницями своїми обсягами, адже від великих грудей одні проблеми: постійний ниючий біль в спині, проблеми з вибором одягу, а також пильні погляди чоловіків. Перед вами 7 рекордсменок, в числі яких ви знайдете дам з найбільшим розміром натуральних і штучних грудей в світі.

Натуральна груди

1. Енні Хокінс-Тернер 


Всьому світу дама відома під ім'ям Норма Стіц. Вона має офіційний статус рекордсменки Книги рекордів Гіннесса. Норма є власницею найбільших натуральних грудей у ​​світі, як наслідок, і найбільшого розміру бюстгальтера.

2. Міосотіс Кларібель


У дівчини африкано-іспанське коріння. Можливо, саме цей факт і вплинув на розвиток такого значного бюста. Статус Міосотіс як власниці найбільших грудей офіційно не підтверджений. Однак її шанувальникам це не заважає.

3. Тінг Хіафен


Для китаянки, Тінг володіє просто позамежним розміром грудей: адже для китайських жінок навіть третій і четвертий розмір грудей - вже рідкість.

Жертви пластичної хірургії

4. Лоло Феррарі (Єва Валуа)


Французька танцівниця, зірка пoрнoіндустріі. Дівчина була рекордсменкою французької Книги рекордів Гіннесса. Вона була власницею найбільших грудей у ​​світі: кожна грудина (якщо так можна сказати) важила 2,8 кг! Лоло зробила більше 20 операцій зі збільшення бюсту. Єва Валуа померла у віці 37 років в 2000 році.

5. Челсі Чармс


Американська модель, стриптизерка, танцівниця і пoрнoaктрісa. У 2011 році Челсі Чармс стала рекордсменкою Книги рекордів Гіннесса як володарка найбільших грудей у ​​світі. Природа нагородила Челсі четвертим розміром грудей. Але дівчині цього було мало, і в двадцятирічному віці вона зробила першу операцію зі збільшення бюсту.

6. Сабріна Саброк (Лорена Фабіана Колотто)


Сабріна завжди мріяла носити титул володарки найбільших грудей у ​​світі. Сабріна - відома латиноамериканська телеведуча, модель. Крім відвертих фотосесій, дівчина також відома як музикант: грала в стилі електропанк в групі Primeras Impresiones.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати