Найпопулярніші гаджети на кінець 2016 року

У кожної сучасної людини є хоча б один гаджет, наприклад, смартфон, смарт-годинник, фітнес-трекер. Без цих електронних помічників ми вже не уявляємо свого життя. 

Але є такі гаджети, які б'ють всі рекорди за популярністю, і в даній статті ви дізнаєтеся, які саме.

Iphone 7 plus


Найбільш очікуваний гаджет 2016 року - iPhone 7, - звичайно, потрапив в цей список, причому на 1 місце. Анонс компанії Apple гаджетів завжди викликає фурор на ринку, але iPhone 7 - один з яскравих лідерів-флагманів. Йому не страшна водна стихія, він здатний на самодіагностику і «тягне» будь-які ігри.

Камера пристрою гідна окремої уваги: ​​їй присвоїли почесне звання «золотого стандарту» серед представлених на ринку смартфонів, до того ж, вона подвійна. Результати портретної зйомки за допомогою iPhone 7 перевершили всі очікування - дуже якісні і чіткі.

Смартфон дуже довго тримає заряд: після цілого дня активної експлуатації залишається ще близько 50%. Пристрій моментально запускає навіть самі «важкі» ігри, і виробник як і раніше добре заробляє на розробці додатків для IOS.

Google Pixel


Google Pixel, на думку багатьох журналістів, кращий андроїд-смартфон на ринку 2016 року. Пристрій зроблено дуже якісно і може скласти конкуренцію навіть Apple.

Pixel оснащений технологією швидкої зарядки, що дозволяє зарядити пристрій від 0 до 100% всього за 1 годину. За словами виробника, 15 хвилин зарядки вистачить для експлуатації смартфона протягом 7 годин. Власнику «гуглфона» не доведеться кілька годин перебувати у розетки. В смартфон без проблем можна вставити накопичувач (MicroSD) до 256 Гб, завдяки чому не потрібно піклуватися про наявність вільного місця для фото або відео.

Samsung Galaxy S7


Доторкнувшись до цього пристрою, ви не відчуєте холоду металу: адже конструкція повністю виконана зі скла (Gorilla Glass 4). Задня камера виступає всього на 0,4 мм, що робить її практично непомітною. Девайс володіє максимальним рівнем захисту від вологи (IP68). Якщо упустити смартфон на глибину до 1,5 метрів, протягом 30 хвилин з ним нічого не трапиться.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати