Дівчинка-змія скидає шкіру кожні півтора місяця

Дівчинку-підлітка, яка через рідкісного захворювання змінює шкіру кожні шість тижнів, вигнали зі школи: однокласники її бояться. 16-річна Шаліні Ядав страждає еритродермією - запальним шкірним захворюванням, яке також відоме як синдром червоного людини. Ця хвороба невиліковна.


Дівчина повинна змочувати тіло водою кожну годину і змащувати шкіру зволожуючим засобом кожні три години, щоб вона не відшаровувалася. Однак її сім'я, в якій вісім чоловік, не може дозволити собі крем, і Шаліні скидає шкіру кожні 45 днів. Так вона живе з народження. Однокласники бояться її і називають дівчинкою-змією. Тепер Шаліні вигнали зі школи.


Мати дівчинки розповіла, що вони були у кількох лікарів, але ніхто не може вилікувати дочку, а хвороба прогресує. «Я відчуваю себе безпорадною, коли бачу, як її шкіра злазить і моя дитина відчуває страшний біль. Це захворювання не вбиває її, але потроху забирає життя. Ми без поняття, куди йти і з ким консультуватися », - говорить вона.


У братів і сестер Шаліні нормальна шкіра. Її мати вважає, що смерть краще такого життя. Сама дівчинка говорить: «Я хотіла вчитися, але мене вигнали зі школи, так як діти лякалися побачивши мого обличчя. Вся сім'я страждає через мою хворобу. Але в чому я винна? Який гріх я зробила, щоб мене карати такою хворобою? Я хочу жити. Допоможіть мені, якщо можете ».


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати