Арабський шейх орендував літак для 80 своїх соколів!

А ти ще скаржишся, коли кота треба везти на дачу.

На форумі Reddit з'явилася незвичайна фотографія: салон пасажирського літака заповнений великими красивими птахами, ймовірно соколами.

Виявилося, що фотографія зроблена капітаном літака, орендованого арабським шейхом для перевезення своїх соколів. (Мені завжди здавалося, що сенс птахів в тому, що вони можуть літати і їх господарі можуть економити на їх перевезенні. Але ж ні.)


Фотографія шокувала багато користувачів форуму Reddit. Але незабаром з'ясувалося, що соколині авіаперельоти - популярна забава на Близькому Сході. Адже соколи користуються в арабському світі величезною популярністю (навіть більшою, ніж коти в західному). 

Володіння соколом вважається справою почесною, а володіння декількома (а тим більше 80 птахами, як в даному випадку) демонструє багатство шейха. Вже одне те, що на гербі Об'єднаних Арабських Еміратів зображений сокіл, що-небудь та значить. 

У першому класі таких авіакомпаній, як Qatar Airways частенько можна зустріти людину, яка летить в компанії сокола. А близькосхідна авіакомпанія Etihad Airways навіть розробила звід правил, що стосуються перельотів з соколами. Головна вимога - щоб документи пташки були в порядку. 

Сподіваюся, що з документами у цих 80 соколів все в ажурі. А ще сподіваюсь, що жоден із них не потрапив під бан Дональда Трампа.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати