Жінки якого знака зодіаку найбільш сексуальні

Ніхто не закликає тебе вірити в гороскопи, але закликає користуватися силою науки! Один відомий, чи не дуже відомий аналітик математично вивів зодіакальний вердикт: дівчата якого знака насправді найбільш сексуальні. І з цим уже не вийде сперечатися.


Яким чином можна науково оцінити сексуальність жінки як астрологічного об'єкта? Одного гороскопу дружини і двоюрідної кузини явно недостатньо. Потрібна статистика, і не аби яка, а з фундаментальної, авторитетної вибіркою. Само собою, що така є у найпопулярнішого чоловічого журналу. Аналітики взяли всенародний рейтинг GQ «100 найсексуальніших жінок планети» і піддали його статистичному аналізу.

Їх цікавили дві речі. Перше: під яким знаком зодіаку народжувалися найсексуальніші жінки сучасного світу. Друге: які знаки зодіаку набирали більш високе місце в рейтингу. Підсумки перед тобою!

На це питання відповідь виявилась простою: знак Овен вийшов переможцем у битві красунь: тринадцять Овнів (Овниць?) В сотні - це сильніше статистичної похибки. Стрільців і Водоліїв в списку - по десять.

1-е місце Овен (683 балів)

2-е місце Близнюки (591 бал)

3-е місце Водолії (466 балів)

Отже, Овни, Близнюки і Водолії - найсексуальніші жінки з точки зору мільйонів чоловіків-сучасників! Всі жінки рівні, але деякі овніші ...

4. Лев

5. Діва

6. Рак

7. Стрілець

8. Ваги

9. Телець

10. Козеріг

11. Скорпіон

12. Риби

  • Дорогі дівчата Риби! Даний рейтинг - зовсім не привід засмучуватися. Навіть навпаки! Якщо ви дійсно сексуальні, то у вас не буде ніяких конкуренток, коли першокласний хлопець-мільярдер (якому вже 95 років і якому нікому залишити спадок) захоче пов'язати себе узами шлюбами саме з Рибою і більше ніким. А таке, самі розумієте, відбувається постійно, часто-густо.

Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати