6 правил віртуозного роздягання дівчини

Думаєш, умієш правильно роздягати дівчину? Ха!


Приглуши освітлення

Будь-який процес роздягання при яскравому світлі буде нагадувати візит до лікаря і може викликати у дівчини тривогу. Тому, якщо ти вирішив допомогти дівчині скинути зайву (іншими словами - весь) одяг, подбай про те, щоб в приміщенні було приглушене романтичне освітлення. На випадок яскравого сонця вкрий вікна щільними шторами.

Бережи одяг

У фільмах дуже люблять показувати, як зголоднілі один по одному герої (в даному випадку мова не про фільми про зомбі, а фільми про пристрасть) буквально стягують один з одного одяг, не піклуючись про цілісність швів і збереження гудзиків. Так ось, в житті це абсолютно не працює. Не знаю яка дівчина зрадіє, якщо ти, з тваринним риком зриваючи з неї одяг, зіпсуєш плаття, заради покупки якого вона цілий місяць харчувалася водою з кулера на роботі. Тому будь гранично акуратний, оголюючи дівчину. Не лінуйся і уважно розстебни все до останнього гудзика.


Залиш її в білизні

Коли ти знімеш з дівчини светр, водолазку, джемпер, фуфайку, штани, підштаники, рейтузи і шкарпетки, ти побачиш, що дівчина залишилася в білизні. І якщо на дівчині ошатна білизна, то не знімай її  відразу ж. Швидше за все, дівчина одягла (а то і купила) ошатну білизна спеціально для тебе, і тепер їй потрібно якийсь час покрасуватися в цьому мініатюрному творінні мереживний промисловості. Так що, коли вона залишиться в білизні, можеш ненадовго перервати процес роздягання. Використовуйте утворилася паузу, щоб поцілуватися, погодувати кота або подивитися пару роликів на YouTube.

Знімай шкарпетки!

Причому в вряди-годи не свої, а шкарпетки дівчини. Деякі ентузіасти роздягання дівчат поспішають стягувати з них джинси, абсолютно ігноруючи наявність шкарпеток. В результаті штани, зупинені носками, застряють у дівчини на щиколотках, і ви обидва, відчайдушно червоніючи і потіючи, намагаєтеся вивільнити її з полону. Тому, якщо ти бачиш на дівчині штани або джинси, негайно вставай на коліна. Тобі належить зняти з дівчини спочатку шкарпетки, а вже потім акуратно і не поспішаючи, починаючи з країв, а не з талії, стягнути з неї джинси. Не забувай при цьому проникливо дивитися дівчині в очі!


Не мудруй

Якщо на дівчині труси з набору «тиждень» (це труси, на яких написані дні тижня, якщо ти раптом не в курсі) з написом «вівторок», хоча ти точно знаєш, що сьогодні четвер (слідчий приходить по четвергах), просто не звертай уваги. Не треба жартувати на цю тему: ризикуєш зіпсувати романтичний настрій дівчини. Те ж саме відноситься і до несподіваної дірки на її ліфчику - зроби вигляд, що нічого не помітив.

Поступися ліфчику

Якщо ти вже 15 секунд борешся із застібкою, дай ліфчику перемогти тебе. Так, чортів ліфчик знову не піддається. Але нехай краще дівчина сама його розстебне, ніж ти увійдеш в фольклор її та її подруг як хлопець, який «цілу ніч не міг розстебнути ліфчик, а вранці, знесилений, заснув».


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати