США - країна мрії для українців

На протязі декількох років я мріяв з'їздити на інший край світу, зіткнутися віч-на-віч із гігантськими хмарочосами, опинитися в центрі фінансового світу, відчути різницю культур і менталітетів, побачити все наживо, а не через екран зомбоящик. Але я ніяк не міг зібратися через складність отримання візи і через ціну, яка виросла вдвічі через курс нашої нац.валюті.

І тут я натрапив на програму Work & Travel, завдяки якій я все-таки  попав в Америку, і не на якісь жалюгідні пару тижнів, а на три з половиною місяці.
 
Моя літня подорож 2016 року почалася в Нью-Йорку, в місті хмарочосів . Він незвичайний, ще краще, ніж його показують у фільмах і описують в книгах. Тайм-сквер, Бруклінський міст, Статуя Свободи, Центральний парк, музей Метрополітан. 


На третій день свого перебування в Штатах я зі своєю подругою в переїхав у містечко, розташоване на березі озера Ері приблизно в 70 милях від Клівленда, штат Огайо. Це місто нічим особливо не примітне, за винятком його візитної картки, найбільшого в світі парку розваг Cedar Point, в якому нам і належало працювати. Ми були прив'язані до департаменту Ride Operations, тому працювали безпосередньо на самих атракціонах. Для того, щоб заробити собі на подорож і відбити вкладені гроші, працювати доводилося багато, особливо працюючи під палючим сонцем. Але це все не так сильно відчувалося через занурення в атмосферу дружелюбності, створену нашими американськими і інтернаціональними колегами. У перші ж дні ми знайшли собі нових друзів з Америки, Болгарії, Румунії, Туреччини, України, Йорданії.

Робота перестала бути роботою в класичному сенсі, бо нам дійсно подобалося робити свою справу разом зі своїми новими друзями. Фізична праця перетворилася в платформу для практики мови і спілкування з людьми інших культур. Також відволіктися від роботи дозволило те, що під час вихідних ми влаштували собі подорож до Вашингтона і на Ніагару. 

Через місяць роботи мене підвищили до супервайзера, що дало мені нові знання в галузі управління персоналом і розширило мою зону відповідальності. Це було дійсно класно в тому числі управляти людьми, у яких англійська мова є рідною.


Через два з половиною місяці роботи я відбив вартість програми і накопичив кошти для своєї подорожі.
Першим пунктом моєї подорожі став Чикаго, місто вітрів. Це місто - просто казка! Хмарочоси, водні канали, надземна лінія метро, доглянуті і чисті вулиці. Я дуже полюбив Чикаго, саме там я відвідав найвищий будинок Північної Америки, Chicago Institute of Art з його колекцією, бейсбольний матч команди White Sox. Це місто стало одним з улюблених для мене.

Після двох днів перебування в місті-свідка подвигів Майкла Джордана, я продовжив свій шлях і прилетів в Сан-Франциско, в якому зустрівся зі своїми товаришами, з якими я познайомився під час роботи. Своє знайомство з містом ми почали з відвідин моста «Золоті ворота»


Через день ми орендували автомобіль і рушили в національний парк Йосеміте, відомий своїми гігантськими секвоями, красивими лісовими пейзажами, скелями і дикою природою. Цілий день ми бродили по лісах і дерлися на скелі, а заночували в кемпінгу, попередньо купивши намети та спальники.

На наступний вечір ми виїхали в сторону Лос-Анджелеса, в черговий раз заночував в кемпінгу, заощадивши кругленьку суму і отримавши море позитивних емоцій і придбавши навик розпалювання багать з туалетного паперу.
По дорозі в ЛА на наступний ранок ми вперше викупалися в Тихому океані в Санта Моніці, і були неймовірно щасливі цим фактом, так як, наприклад, для мене це був перший досвід купання в океанській воді. Проїхавши пляжі Малібу і Санта Барбари, ми опинилися в Місті Ангелів. Сфотографувавшись із знаком «Hollywood», пройшовшись по Алеї Слави ми прийняли рішення продовжити шлях, і вже до ранку ми досягли Великого Каньйону.


Grand Canyon просто приголомшує своєю величчю і спокоєм. Сидячи на краю скелі там, ти можеш чути лише власне дихання або биття серця. Вид, що відкривається перед тобою заворожує . Коли розумієш, що це чудо світу формувалося протягом 100 мільйонів років, відразу розумієш який комашкою являєшся в масштабах Землі, не кажучи вже про Всесвіт. В цілому, Каньйон і Ніагарський водоспад, мабуть, справили на мене найсильніше враження за цю поїздку, тому що природні явища мають відмінний характер від всього того, до чого свою руку доклала людина.Після дня перебування на Каньйоні ми кинулися в шлях в сторону Міста Гріхів, Лас-Вегас. Нічний Вегас прийняв нас своїми яскравими вогнями і атмосферної непробудного щирого веселощів.


Так і пройшло моє літо, звичайно ж в пару рядків не вмістиш всієї радості, того веселощів, яке я і мої нові друзі пережили, але суть в тому, що кожен, хто з'їздив в Штати за програмою W & T, був безмірно радий. Більш того, моє літо навчило мене багато чому, мій кругозір розширився, і я зрозумів, що на іншому кінці світу точно так же, як це показують в кіно, і в той же час - зовсім по-іншому.

Америка - велика країна, чиє відвідування розширює горизонти і при цьому допомагає краще зрозуміти навіть свою власну країну. Я вважаю, що я приїхав звідти зовсім іншою людиною. У хорошому сенсі цього слова.
Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати