Мати з Рівненщини благає допомогти врятувати її єдину дитину

Трагедія прийшла в сім’ю Тамари Лукошук із села Орв’яниця Дубровицького району (Рівненська область), коли у її єдиної дитини заболіла нога. Рівненські медики направили дитину на обстеження в Київ. Там підтвердився страшний діагноз – нейробластома, пухлина нервової системи. З того часу почалися безперервне лікування, обстеження, операції та кілька курсів хіміотерапії. Сьогодні 17-річний Євген у критичному стані, а мати витрачає тисячі гривень на лікування сина. Такі суми не підйомні для звичайної родини.

"Все почалося 10 грудня 2015 року", - розповідає пані Тамара. Вона на все життя запам’ятала цю дату, котра поділила її життя на «до» і «після». – Прийшов мій Євген, каже нога в коліні болить, ступити кроку не може. Ну ми наступного дня - в амбулаторію нашу сільську, потім в районну лікарню поїхали.


Коли Євгена мали оперувати його пухлина була майже як чотири кулаки. Після операції хлопчина пройшов кілька курсів хіміотерапії, після яких йому щоразу ставало гірше. Організм не сприймав ліків, тож їх доводилося постійно змінювати. Нейробластома, як правило, вражає дітей до 15 років, а Євген захворів вже у майже дорослому віці. Пізніше медики діагностували у дитини саркому Юінга четвертої стадії, пішли метастази. В серпні минулого року прогнозували, що дитині залишилося жити лічені тижні.


Хлопець переживає страшний біль, йому кілька разів на день колють знеболюючі. До того ж стоїть питання про пересадку кісткового мозку. Але спочатку потрібно зняти загострення.


Тамара виховує свого сина разом із другим чоловіком, бо рідний батько про Євгена і чути нічого не хоче. Вітчим, чим може, допомагає – порається по господарству, поки жінка вже більше року знаходиться у лікарні поруч із сином. Для лікування Євгена, розпродали всю худобу, але цього не достатньо, бо на лікування щотижня витрачають майже 4 тисячі гривень.

«Євген був таким веселим, життєрадісним, спортом займався, з хлопчиськами гасав цілими днями. Він дуже добрий. Мені по господарству завжди допомагав. Я молюся і вірю, що моя дитина одужає. Він закінчив 11 класів, ще до хвороби мріяв стати гонщиком, а сьогодні хоче лише жити і бути здоровим.» - говорить Тамара Лукошук.

Усіх, хто хоче і може фінансово підтримати лікування Євгена,

прохання перераховувати гроші на картку ПриватБанку: 5168755528362847

телефон мами – (098) 426 94 28, Тамара Лукошук.

 

Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати