Таксист довіз лондонця до сусіднього району через інше місто

Житель Лондона Аарон Рей викликав Uber, щоб доїхати з району Ламбет в сусідній район Кройдон, але замість цього поїхав в інше місто.

18-річний Рей сів у таксі в Брикстоні. Студент розраховував, що поїздка займе не більше 30 хвилин, і заснув в салоні, а коли прокинувся, виявив таксі на під'їзді до Брістоль, місту в 190 кілометрах від Лондона. Він спробував дізнатися у водія Абді, що відбувається, але той не відповів, оскільки не говорив по-англійськи. У Брістолі студенту довелося замовити ще одну поїздку - і їхати з цим таксистом до Лондона.

Замість восьми кілометрів Рей проїхав 386 кілометрів. Це зайняло 5,5 години і коштувало 467 фунтів стерлінгів (таку суму він витрачає за місяць).


Друг Рея розповів про цей випадок в твіттері, після чого Uber погодився повернути гроші. Представник сервісу стверджує, що маршрут був побудований правильно, але студент запевняє, що не ставив Брістоль в пункті призначення.

Це не перша подібна історія. У березні минулого року водій Uber віз пасажира 32 кілометри через пів Лондона, хоча його будинок знаходився в 6 кілометрах від місця посадки. Поїздка, яка повинна була коштувати близько 12 фунтів стерлінгів, обійшлася в 102 фунта стерлінгів. Uber погодився повернути гроші.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати