За три роки війни ЗСУ пройшли великий шлях – оцінка США

Аналітичний центр Вірджинії, Potomac Foundation, заявив, що українська армія істотно покращилась з часів спровокованим Москвою збройним конфліктом у східних районах Луганська та Донецька у квітні 2014 року.

 “Це було диво, що “Київ почав воювати проти Росії з 10-ма  батальйонами.”

Після трьох років у війни на Донбасі, Україна має 22 бригади й близько 70 батальйонів. Україні  вдалося придушити виступи російських диверсантів, інакше конфлікт би розвивався швидше більш драматичніше.
 
Але до кінця літа 2014 року, українські військові домоглися прогресу, поліпшили свою боєздатність і сьогодні ЗСУ стали в п’ять разів сильніші. Про це заявив професор Джорджтаунського університету, провідний експерт з міжнародної безпеки доктор Філіп Карбер.


“По шкалі від “одного” до “п’яти”, Україна пройшла від мінус одного до чотирьох”… Україна стала сильнішою у своїй протидії інформаційній війні, що базується на високих стандартах точності у військовій звітності і питаннях, пов’язаних зі збройними силами”, — зазначив провідний експерт з питань національної та міжнародної безпеки доктор Філіп Карбер.


Конгресмен Брайан Фітцпатрік заявив, що США не мають наміру зменшувати підтримку України.
Джерело milnavigator.com.ua
Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати