Бій за життя Іллюши Омельчука

До Вас звертається подружжя Омельчуків з м. Рівне. Ще тиждень тому наш 12-річний синочок Ілля отримував гарні оцінки в школі, трохи бешкетував на перервах, брав участь у танцювальних змаганнях разом з «Едельвейсом», грав з друзями. Та раптом опинився прикутим до ліжка важкою хворобою – ГОСТРИМ ЛІМФОБЛАСТНИМ ЛЕЙКОЗОМ.


Найстрашніше в цьому захворюванні те, що воно довгий час залишається непомітним і коли дитина потрапляє до лікарні, то мова вже йде про порятунок життя. Останньою надією було отримати в ОХМАТДИТі діагноз, що достатньо буде лікування «хімією». Але й тут Іллюші не пощастило.

Лікарі визнали мутацію на хромосомному рівні – його врятує лише термінова ПЕРЕСАДКА КІСТКОВОГО МОЗКУ. Попередня сума, яку нам озвучили – 200 000 євро – є величезною для нашої родини. Величезною і непідйомною. Ми почали збір коштів. Кожного дня звертаємось до людей через соцмережі, пресу.

Зібрати суму та зробити пересадку потрібно до літа 2017 року. Інакше врятувати життя сина буде неможливо. Тому зараз ми рахуємо кожну секунду, та сподіваємося на доброту людських сердець. І доброту вашого серця також.

З повагою, вдячністю та надією, Анатолій та Антоніна Омельчуки, батьки Іллюші


☎Телефон для будь-яких питань (068) 729 66 39


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати