Стандарти НАТО, яких Українї треба дотримуватися

Повага до життя. Це означає, що рішення по оперативній обстановці повинні враховувати порятунок життя, а медична система повинна створюватися таким чином, щоб будь-який поранений мав максимальні шанси на виживання.

Прагнення до чесності. Це означає, що чесність повинна бути критерієм всього - оперативних донесень, зведень для громадськості, вміння вислухати солдатів і офіцерів.

Громадський контроль військових. Це означає, що Міністерство оборони є рушійною силою всіх військових питань. Цього досягається шляхом вироблення політики та розміщення пріоритетів і бюджетів з метою відповідати політичним цілям.

Політичне управління. Це означає політичний курс уряду, схвалений президентом. Президент може бути Верховним Головнокомандувачем, проте це номінальне звання, оскільки у нього немає контролю над ресурсами.Начальник Генштабу повинен отримувати урядові інструкції через міністра оборони. Начальник Генштабу може звертатися безпосередньо до прем'єр-міністра або президента в обхід міністра оборони тільки з питань особливої ​​важливості. У разі відсутності підтримки йому потрібно негайно піти у відставку. Цього стандарту не дотримуються.

Структура підрозділу. Підрозділ має мати достатню кількість бійців для виконання поставленого завдання. У взводі служить приблизно 30 чоловік, в роті - 120, в батальйоні - 500-600. Вони мають у своєму розпорядженні необхідний транспорт засобами, мають передбачені командні пункти, а також резервні командні пункти на рівні як великих, так і дрібних підрозділів, мають тилове забезпечення і технічне обслуговування, мінометні та розвідувальні взводи, лікаря та медичну бригаду, а також з запасом у своєму розпорядженні всі належними засобами зв'язку на всіх рівнях.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати