Ув'язнені з Огайо склали два комп'ютера і зламали тюремну мережу

П'ятеро ув'язнених з виправного закладу Маріон (Marion Correctional Institution, далі MCI) таємно зібрали два комп'ютери, сховали їх за підвісною стелею в службовому приміщенні, зламали мережу в'язниці, отримали можливість проходити в заборонені для укладених зони і займалися нелегальною діяльністю в інтернеті. Все перераховане стало можливо завдяки тому, що укладені працювали за програмою Green Initiative, де займалися утилізацією різної електроніки.

Адміністратори MCI почали помічати щось дивне влітку 2015 року: аккаунт, що належав одному з підрядників в'язниці, став перевищувати денну квоту трафіку. Потім схожу поведінку стали демонструвати облікові записи інших співробітників, в тому числі у вихідні дні, коли цих співробітників взагалі не було на робочих місцях. 

В результаті підозрілий трафік простежили до 16 порту комутатора, розташованого на території в'язниці, а потім виявили, що кабель, підключений до пристрою, йде в один з сусідніх шаф, а потім за підвісну стелю. За фанерними плитами стелі співробітники MCI з подивом виявили два працюючих комп'ютера.
 

В інтернеті злочинців теж в основному цікавила кримінальна діяльність: вони читали статті про виготовлення наркотиків та вибухівки в домашніх умовах, вивчали схеми шахрайства з банківськими картами і поверненням податків, а також дивилися порно і спілкувалися з рідними. До речі, варто сказати, читання не пройшло дарма, в рамках шахрайської схеми злочинці намагалися випустити кредитні карти на імена інших ув'язнених, адже нестачі в чужих особистих даних не було.

У звіті повідомляється, що після того як всі п'ятеро хакерів були ідентифіковані, їх розділили, і тепер вони відбувають покарання в різних виправних установах.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати